PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004795}

Trolle 3

Trolls Band Together
6,2 1 741
ocen
6,2 10 1 1741
Trolle 3
powrót do forum filmu Trolle 3

Nawet ciekawe, bałam się, że będzie katastrofa niczym 2. Jedna kmysle, że niepotrzebnie wprowadzili wątek sis Poppy( który myślałam, że będzie poprowadzony od czapy). Nie zgadza się on z tym, co było w pierwszym filmie. Tam król Peppy mówił: Wszystkie trolle albo żaden". Ja rozumiem, że nie mógł dać rady uratować jakiejś większej grupy trolli ale, że nawet własnej córki? Lekka przesada. Ja wiem, czepiam się, szczególnie, że robiąc pierwszą nie planowali, co będzie w 3.
Jednak uważam, że 3 nie jest najgorsza, a mogło być gorzej

ocenił(a) film na 6
Kate_Smith

Jak dla mnie 2 część najlepsza ze wszystkich za to 3 nie zbyt mi się podobało i to zakończenie że niby Mruk był w innej kapeli też i przez dwie poprzednie części zero wspomnień

ocenił(a) film na 6
marcin1994as

Dla mnie też był to wątek od czapy, szczegolnie, że nagle okazuje się, że on był w 2 kapelach. Rozumiem, że był z braćmi w jednej, ale jaka inna by przyjeła do siebie dzieciaka (bo według 1,on przestał śpiewać gdy porwali mu babcie, a był niewiele starszy niż w 3).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones