PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781909}

Trolle 2

Trolls World Tour
6,1 5 067
ocen
6,1 10 1 5067
Trolle 2
powrót do forum filmu Trolle 2

O ile pierwsza część była filmem rewelacyjnym pod każdym względem (graficznym, muzycznym, fabularnym), o tyle oglądając z dzieckiem kontynuację co najmniej czterokrotnie zerkałem na zegarek. Film dłużył się w nieskończoność i miałem nieodparte wrażenie, że został zrobiony na siłę. Największym atutem filmu jest oczywiście ścieżka dźwiękowa, ale nawet pod tym względem jedynka wypada o niebo lepiej. Dziecku naturalnie się podobało i chyba tym powinien sugerować się rodzic; gwoli ścisłości jednak - jeśli miałbym do wyboru inną animację - chętnie bym z tego skorzystał:-)

ocenił(a) film na 9
Pilot2017

Ty się chyba na animacjach nie znasz. Dwójka jest bardziej kolorowa od jedynki więcej nowych postaci Król Trollex, Entliczek, Trollzart, Król Quincy i Królowa Esencja od wyboru do koloru, a fabuła według mnie jest bardziej rozwinięta od jedynki. Rywalizacja różnych typów muzyki. Nie pisz głupot czekałem pół roku żeby zobaczyć. W tym roku Trolle 2 to jedyna najciekawsza, pięknie zrobiona bajka ever.

LukerGulson

Siema. To, że czekałeś pół roku na tą animację nie oznacza wcale, że była ona udana. Owszem, film osiągnął gigantyczny sukces komercyjny, ale można się było tego spodziewać po świetnej jedynce. Poza tym wiele osób chciało obejrzeć kontynuację, w tym ja. Dla mnie bajka nie była zła (widziałem gorsze), ale w zestawieniu z jedynką - w mojej ocenie - była po prostu słabsza. Mojej córce również bardziej podobała się dwójka, co tylko pokazuje, że każdy może mieć własne odczucia względem tego czy tamtego filmu. Mnie film nieco nużył. W mojej ocenie pierwsza cześć była czymś świeżym; świetna animacja z dużą dawką muzyki, fascynujących postaci (również złych Bergenów) oraz wciągała swoją historią. Tutaj mi tego zabrakło. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones