PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 50 911
ocen
7,4 10 1 50911
7,4 27
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Toy Story 5

ocenił(a) film na 9

Wszystko, ale to wszystko prowadzi ku temu, by powstała część 5. Wątpię, by twórcy robiąc 1 i nawet 2 mieli w planach ciągnąć to aż tak bardzo. Jednak oglądając część 3 i 4 widać, że twórcy mają pomysł jak skończyć odpowiednio i z przytupem tą historię.
1 i 2 kończyły się na wesoło, 3 i 4 to zakończenia z łezką w oku a historia zdecydowanie nie wydaje się zamykać. Rozdzielać przyjaciół? Nie nie nie, nie w tej historii. Teraz uwaga, bo po raz pierwszy słyszycie to ode mnie ;d
TS5 opowie nam historię dorosłego już Andy'ego, który niczym Krzysiu w ostatnim filmie odkryję na nowo Kubusia Puchatka (tyle że w tym przypadku Chudego ;d). Andy dowie się, że zabawki żyją, potrafią mówić i mają uczucia i wraz Chudym wyruszą na poszukiwania swoich przyjaciół z dawnych lat, by tym razem dzieci (tak, będą bliźniaki, chłopiec i dziewczynka xd) dorosłego już Andyego mogły przeżywać cudowne chwile u boku niezawodnych zabawek. TAK BĘDZIE RÓBCIE SCREENY.

DonPajmon

Ja również mam nadzieję,że kiedyś jeszcze zrobią 5 część,gdzie Chudy i Buzz znowu się spotkają. Będę trzymać kciuki,aby tak się stało (chociaż w jakimś serial u od Disney+)

DonPajmon

A skąd ty to wiesz że tak będzie przecież pixar by ci tego nie powiedzial, po za tym pixar by powiedzial ze robią 5 część PS: Szkoda ze raczej nie będzie 5 część :<

ocenił(a) film na 10
kuba_krawczyk_225

Ja to bym się pokusił o jakiś porządny kilkusezonowy serial Toy Story, tylko nie taka pierdółka typu Forky Asks a Question tylko coś porządnego, koniecznie z udziałem nowych bohaterów, bo są oni dość ciekawi. Oglądałbym.

ocenił(a) film na 9
kuba_krawczyk_225

Przecież podobnie było z tą częścią. Też było prawdopodobne ,że nie będzie jej ,bo nawet jej pewnie w ogóle nie planowano. Ale Disney kazał zrobić następną ponieważ kasę chcieli zarobić. Jak z powrotem będą chcieli zarobić to będą kazali Pixar zrobić piątą. Ale na to na pewno będzie trzeba czasu. Najpewniej co najmniej tyle ile lat wynosił odstęp między 3 a 4 częścią.

ocenił(a) film na 9
kuba_krawczyk_225

Toy Story 5 była planowana na czerwiec 2025 roku, jednak ich zdaniem ze względu na trwające strajki scenarzystów i aktorów ta data zostanie prawdopodobnie przesunięta.

DonPajmon

Toy Story 5 powstanie w 2025 roku

ocenił(a) film na 9
Urszula_Szymanska

Toy Story 5 była planowana na czerwiec 2025 roku, jednak ich zdaniem ze względu na trwające strajki scenarzystów i aktorów ta data zostanie prawdopodobnie przesunięta.

DonPajmon

"Andy dowie się, że zabawki żyją, potrafią mówić i mają uczucia i wraz Chudym wyruszą na poszukiwania swoich przyjaciół z dawnych lat, by tym razem dzieci (tak, będą bliźniaki, chłopiec i dziewczynka xd) dorosłego już Andyego mogły przeżywać cudowne chwile u boku niezawodnych zabawek"

Rany, serio? To ja w takim razie mam już pomysł na część 6. W tej części zabawki dokonują coming-out'u przed całym światem. Za sprawą swoich naturalnych zdolności do zabawy z dziećmi i rozumienia dziecięcych serc, przypominają wszystkim zapracowanym rodzicom magię dzieciństwa i uczą ich na nowo, jak budować relacje ze swoimi pociechami. Wspólnie z Bo, Chudym i resztą ekipy, zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy, a Buzz Astral na końcu filmu krzyczy "Na koniec świata i jeszcze dalej!".

A tak na poważnie... Czy tylko ja uważam że dalsze rozpisywanie tej historii nie ma sensu? Jak dla mnie ta seria mogłaby się naturalnie zakończyć na części 3. i już ten czwarty film był moim zdaniem niepotrzebny. Toy Story miało swoją unikalną historię opartą na solidnych fundamentach, z jasnym, klarownym przesłaniem. Nie ma sensu na siłę dopisywać nowych rzeczy, zwłaszcza w oparciu o tak banalną i grającą na sentymentach fabułę.

PCFilmWeb24

Czytałem Twój temat i widać, że nie wiesz do końca, na czym polegała 4 część.

https://www.filmweb.pl/film/Toy+Story+4-2019-632733/discussion/Nie+rozumiem+ludz i.,3106150

Damon_Lynx

Wiem na czym polegała. Ja rozumiem jakie miało być przesłanie 4. filmu, ale zwyczajnie się z nim nie zgadzam i uważam że wyszło mało wiarygodnie. Przede wszystkim dlatego że motywacje głównych bohaterów i charakter ich relacji stoją tutaj w gigantycznej sprzeczności z tym co widzieliśmy w poprzednich częściach.

Opisałem to nieco dokładniej w tym wątku: https://www.filmweb.pl/film/Toy+Story+4-2019-632733/discussion/Smutno+mi...,3103 568#post_16251477

A najlepiej moim zdaniem opisał to gościu w tym filmie (od 11 minuty):
https://www.youtube.com/watch?v=Tfziavc8sVw

PCFilmWeb24

EDIT: poprawiony link: https://www.filmweb.pl/film/Toy+Story+4-2019-632733/discussion/Smutno+mi...,3103 568#post_16251477

ocenił(a) film na 9
PCFilmWeb24

Pan zupełnie nie ma racji, wszystkie częśći są potrzebne.
Dzieci będą bardziej szczęśliwe.
Poz atym wszystkie częśći są potrzebne i ciekawe dla dzieci.

ocenił(a) film na 10
DonPajmon

Będzie 5 część w 2026. Chociaż czwórka trochę popsuła zakończenie trójki, ale i tak lubię tą część, to i tak jestem ciekaw jak będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones