PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632733}
7,4 51 118
ocen
7,4 10 1 51118
7,4 28
ocen krytyków
Toy Story 4
powrót do forum filmu Toy Story 4

Nie rozumiem tego że tyle osób pisze "pewnie nie powstanie" nie mam kompletnie pojęcia z kont
wam się to wzięło. Nie rozumiem też ludzi którzy mówią "O nie tylko nie czwórka", "Ja nie chcę
czwórki" jak nie chcecie to nie oglądajcie a nie lamentujecie jakby wam się świat kończył, a potem
i tak pójdą na to do kina i będą zadowoleni (nie mówię tu o wszystkich ale w większości
przypadków tak właśnie będzie)

AnthonyCole

"Z kont" ?;O

ocenił(a) film na 9
xxxCELEBxxx

Błąd ludzka rzecz.

xxxCELEBxxx

"Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi" :P

AnthonyCole

Jest w tym trochę racji, ale istnieją filmy idealnie zakończone, które kontynuacji nie potrzebują. ToyStory miał idealne zakończenie, ale twórcy ode mnie dostają kredyt zaufania - bo wszystkie części były na poziomie do tej pory... więc jak dla mnie, niech tworzą 4 część ;>

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Masz rację. Dużo filmów nie powinno mieć kontynuacji ale skoro były dobre no to... W przypadku Toy Sory racja idealne zakończenie ale również masz rację że trylogia jest the Best więc czekam na 4 :)

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Chodzi o to, że jak 4 im nie wyjdzie pozostanie zawód i niesmak. To samo jest z serialami, kilka poziomów trzyma poziom, a potem kolejne to jakieś popłuczyny tylko dla zysku. Czy warto ryzykować? Oczywiście, że nie. Warto wiedzieć kiedy zejść ze sceny, to się tyczy każdego/wszystkiego i każdej dziedziny życia. To też nie jest do końca tak, że twórcy jak im coś nie wyjdzie mogą odciąć 4 od reszty, zawsze patrzy się na cały zestaw. Lepiej czuć niedosyt niż przesyt :P

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Pixar zdementował jakoby miał pracować nad czwartą częścią. Przynajmniej na razie. Pewne jest, że powstanie "Gdzie jest Dory?", ale "Toy Story 4" to na razie hasło rzucone na wiatr.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones