PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 360
ocen
6,0 10 1 73360
4,8 13
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Jak w temacie.
Jestem mega zadowolony, że zrezygnowałem i nie poszedłem do kina. O jak to dobrze.
Z początku się ucieszyłem, nowy TR może będzie ciekawie. Bo od czasu Angeliny nie pojawiło się nic.
Dobrze, akurat...
Film wgl poza tytułem nie miał nic z TR. Równie dobrze mógł opowiadać o dziewczynie szukającej ojca w dziczy, który miał zapobiec pladze.
Ta cała Lara to wgl nie zachowuje się jak Lara i daleko jej do growej , czy choćby Angelinowej odpowiedniczki.
Przez cały film umęczyłem się okrutnie.
Nie wiem czy to miał być TR, czy jakieś nawiązanie do filmu o mumii i klątwie ciążącej na tamtym miejscu, czy kolejny film o pladze/inwazji początkującej może nie film o zombie, ale coś w stylu ludzie zachorują, dostaną joba i zaczną zabijać wszystko i wszystkich opanowując powoli świat.
Widocznie postanowiono połączyć kino apokalipsy z domieszką mumii i zapomnianego grobowca a w całą otoczkę wepchnąć Larę Croft.
No paździerz mega giga.
Film momentami był tak ciemny , że nie było nic widać. W szczególności walka Lary z tym gościem w nocy, no nic nie widać. Chaotyczna walka w ciemności, biegająca kamera i nie widać nic co się dzieje na ekranie. Brawo.
Wgl kompletnie bezsensowna walka z tym całym Vogelem na końcu.
Skoczyła na drabinę i wykopała typa z powrotem w miejsce z którego uciekał. To kur.wa można było uciec na drugi koniec i wyje.bać drabinę przez co gościu by raczej nie uciekł. Widać za mało logiczne dla Lary.
Ale ten Vogel też niezły. Dostał kulkę w udo, kulał podczas ucieczki ciągnąc nogę za sobą, ale Larę kopał i wgl walczył z nią bez problemu w pełni sił. hehe. Ach te tanie zagrywki ;)
Ostatecznym słowem był to najgorszy film tego roku jaki do wczoraj widziałem.
Nie ma tu nic z TR - o przepraszam, jeśli współczesne gry TR wyglądają tak jak ten film, przez co film bardzo dobrze oddaje grę tą współczesną (bo nie grałem w żadne te nowożytne Lary) no to kur.wa cieszę się , że nie grałem i pozostanę pamięcią w Larach z lat 90.
A porównując filmy z Angeliną Jolie a tym barachłem no to tamte były mega dobrymi produkcjami, bo to co się dzieje tutaj to masakra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones