PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 333
oceny
6,0 10 1 73333
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Gadanie głównie o cyckach Lary/Alicii. Pomijam już fakt, że pierwotne założenia o wielkim biuście postaci trąciły myszką już od samego początku, bo sprawa jest znacznie bardziej banalna - film bazuje na najnowszych Tomb Raiderach, gdzie Lara została zaprezentowana jako młoda i "dziewczęca" badaczka oraz początkująca poszukiwaczka przygód i przede jej nowy wygląd został nakreślony 5 lat przed premierą filmu, a z tego co widzę ludzie dyskutują jakby w ogóle nie byli tego świadomi. Może więc warto by było odnieść się wpierw do materiału źródłowego, zamiast bez sensu pleść bzdury?

użytkownik usunięty
MercilessSinner

Czemu się dziwisz? Przecież ogłupienie społeczeństwa wzrasta wraz z dostępem do informacji. Kiedyś ludzie musieli iść do biblioteki, poszukać. Teraz wszystko na wyciągnięcie ręki a tępota umysłowa jakby wzrasta.

MercilessSinner

A grałeś w gre, ze sie wypowiadasz?

Piekny

Gry, gwoli ścisłości, bo jest w czym wybierać. Chyba, że mówisz o tej właściwej części Tomb Raidera będącą bezpośrednią inspiracją, to owszem - grałem.

ocenił(a) film na 1
MercilessSinner

Przeciez Lara z 2013 ba duze cycki... Widziales ta gre w ogole?

BenMaciag

Być może cię to zszokuje - widziałem. Ba, nawet grałem i przeszedłem.

ocenił(a) film na 1
MercilessSinner

To czemu piszesz, ze ma male??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones