PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 358
ocen
6,0 10 1 73358
4,8 13
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Według mnie będzie to najlepsza część o tomb raiderze

filmowy03817

Ta z cala pewnością zwłaszcza że scenariusz pisze ten o wżn. I jeszcze pewnie te beztalęcie w roli głównej Megan Fox

użytkownik usunięty
jony

poprzednie części rewelacyjne nie były ale i tak wątpię że przebije

filmowy03817

Puki co to filmy na podstawie gier ssą. I z tym możliwe że będzie podobnie, ale kto wie....

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Nie które filmy na podstawie gier mają dobrą opinie (Resident Evil) ale są i porażki, tak samo jak gry na podstawie filmów.

Eskim0s

RE1 jest tylko warte zobaczenia. Reszta to słabe filmy.

ocenił(a) film na 9
Anna_Sandstorm

Mnie najbardziej 4 część przypadła, ale tak to dla mnie cała seria RE filmów jest udana, może nie tak na na wysokim poziomie, ale warta obejrzeniu, tym bardziej jak ktoś uwielbia zombiaki

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

filmy na podstawie gier ssą???
tak może napisać tylko ktoś kto nie widział mortal kombat

użytkownik usunięty
filmowy03817

wątpię, odświeżenia często wychodzą zle ale w sumie zobaczymy

filmowy03817

Ta, z takim scenarzystą i reżyserem będzie to na pewno super film. Oczywiście sarkazm, dziwne, że Bay nie zajmuję się reżyserią tego, bo najnowsze części gier były bardzo w jego stylu.

THE_RON

Nie ocenia się produkcji przed jej obejrzeniem - A reżyser i scenarzysta niczego nie dowodzą .

filmowy03817

Chyba najgorsza skoro Lare nie zagra Jolie .

maciekb80

Chyba najlepsza .

buterfly

Fakt . Faktycznie nie jest tylko jedna ale jest najlepsza bez wątpienia

maciekb80

To twoje zdanie .

Według mnie Alicia Vikander jest naprawdę bardzo dobrą aktorką .

I uważam że wcieli się o wiele lepiej od Angeliny Jolie w Larę Croft, która zagra tylko na niezłym poziomie .

buterfly

* zagrała

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Czy ja wiem. Film ma być oparty na rebocie gry z 2013r. W której Lara zaczyna dopiero swoją przygodę z archeologią. Jest to zwykła, delikatna dziewczyna, nie świadoma jeszcze świata. W niczym nie przypomina panny Croft z poprzednich części. Dlatego uważam, że Alicja została dobrze wybrana do tej roli. Angelina pasowała idealnie do pierwszych Tomb Raiderów... W roli obecnej Lary jakoś jej nie widzę, ale to tylko moje zdanie ;)

karola1110

Pierwsza osoba na tym forum, która pisze sensem. I która wie przynajmniej, na podstawie której gry będzie ten film.

ocenił(a) film na 6
filmowy03817

Jesli bedzie to bardziej powazny film niz przygodowy to ja podziekuje!.Nikt tu nie chce oscarowego filmu.

filmowy03817

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4196482/Alicia-Vikander-springs-act ion-Tomb-Raider-reboot.html
Pierwsze fotki z planu, akcja chyba nie będzie odstawać poziomem od najnowszych części gry, ciekawe jak bardzo wybuchowa to będzie produkcja.

filmowy03817

Odważnie pisać takie opinie 4 lata przed premierą filmu.

RustyRyan

Jedno jest pewne Alicia Vikander, będzie bardzo dobrą Larą Croft .

Większość zachwyca się Angeliną Jolie , a tak naprawdę zagrała tylko przyzwoicie .

Ma znacznie lepsze rolę na swoimi koncie .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Lubie ta aktorke, ale do tej roli jakos nie pasuje. Nie przemawia to do mnie. Mam nadzieje,ze sie myle.

gorbash2013

Do Lary Croft z 2013 roku pasuje bardzo dobrze .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Dobrze,ze mamy 2017 :) Rozumiem,ze napisales odnosnie gry. Sek w tym,ze ja w dalszym ciagu nie widze tej aktorki w tej roli :)

gorbash2013

Nie wiem czy widziałeś to zdjęcie - Filmweb je akurat nie opublikował .

Uważam ze Alicia Vikander, wygląda jako Lara Croft świetnie .

Foto : https://pbs.twimg.com/media/C78Jst0XwAAQR88.jpg:large

Klimat widać nawiązuję do starych dobry, przygotówek chociażby do Indiany Jonesa

ocenił(a) film na 5
buterfly

Ja nie twierdze,ze ona nie wyglada jak Lara, mnie raczej chodzi o jej styl aktorski. Nie pasuje mi do tej roli pod wzgledem gry aktorskiej. Chodz ja lubie to jednak dla mnie jest cos nie tak. Tak jak wspomnialem mam nadzieje,ze sie myle:)

gorbash2013

Alicia Vinkader jest świetną aktorką , więc o jej styl aktorki to akurat ni powinieneś się martwic .

Co prawda nie grała do tej pory ról, które wymagają od niej przygotowania fizycznego .

Ale ma swojego trenera personalnego , więc o sceny akcji tez jestem spokojny .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Ja nie neguje jej aktorstwa. Sa aktorki, ktore nadaja sie do takich rol i sa aktorki, ktore totalnie sie nie nadaja. Jezeli chodzi o ta konkretna aktorke, to wyrazilem swoje obawy, i do czasu az nie zobacze fimu watpliwosci pozostana.

A to czy grala takie role wczesniej jest nieistotne. Cieszy mnie fakt, ze ma wlasnego trenera, w koncu ja na to stac :)

gorbash2013

Według ciebie nie daję się - Ale niby z jakiego powodu ?

Nadal tego nie wyjaśniłeś .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Bo mam takie wewnetrzne odczucie. Nie ma tej wewnetrznego buntu i sily. Jak dla mnie za grzecznie. Doskonale wiem,ze aktorzy potrafia sie zmienic do roli. Przykladow chyba nie trzeba daleko szukac np: Mechanik-Christian Bale, Monster-Charlize Theron, Brazil- Robert de Niro

Moze przyklady jakie podalem sa na wyrost, bo to filmy jak dla mnie kultowe. Tomb Rider nigdy nie bedzie dla mnie takim filmem, ale chodzi o fakt, ze cos mi nie gra. To jest moje odczucie subiektywne. Na razie nie oceniam jej gry w tym filme, bo jeszcze go nie widzialem :P

gorbash2013

W grze z 2013 roku Lara Croft pokazywała także bardziej delikatną twarz.

Alicia potrafili oddać każdą emocje, więc jetem pewnie że tą siłę i butę jeszcze zobaczymy .

ocenił(a) film na 5
buterfly

Masz prawo do swojej opini. Nie staram sie przekonac Ciebie do zmiany zdania.

Jak juz to podreslilem wczesniej, wyrazilem swoja opinie, a co do oceny, poczekam az pojawi sie film. I tyle w temacie:)

gorbash2013

Ja ciebie także nie namawiam do zmiany zdania :)

Mocno się różnimy i tyle .

buterfly

A ja mam właśnie wrażenie, że Alicia ma wiecznie skwaszoną minę i nie potrafi jakoś pozbyć się tego wyrazu twarzy.

Ofeflia

Za to ja miałem wrażenie u Angeliny wiecznie nieprzystępnej kobiety .

Co do Alici to ja raczej w jej wzroku pewną zadrę, co mi idealnie pasuje do Lary Croft po reboocie .

buterfly

A co ma piernik do wiatraka? Taka była jej rola, a mówimy o zdolnościach aktorskich, których Angelinie odmówić nie można - pomijając fakt, że pasowała do tej roli.

Ofeflia

Podałem tylko swoje odczucia do obydwóch aktorek .

Co do Angeliny owszem pasowała do roli Lary Croft, ale ma na swoim koncie zdecydowanie lepsze rolę .

buterfly

buterfly, ale jesteś zagorzałym fanem pani Vikander :D

"Alicia potrafili oddać każdą emocje"
"Alicia Vinkader jest świetną aktorką"
"ma swojego trenera personalnego , więc o sceny akcji tez jestem spokojny"
"Uważam ze Alicia Vikander, wygląda jako Lara Croft świetnie"

aż uśmiech z twarzy nie może mi zejść XD

kingaaa001

Jej talentu owszem ;) - Co nie znaczy że nie doceniam też Angeliny, choć jestem zdania że nie jest już to jej dawny poziom aktorski .

buterfly

a może lepiej nie mówić jaka ona nie jest wspaniała i nie bronić jej za każdym razem jak ktoś ją skrytykuje zanim film z jej udziałem nie wejdzie do kin? XD

kingaaa001

Nie mam też zamiaru nikogo bronic, a samej produkcji z jej udałem też nie oceniam .

użytkownik usunięty
Ofeflia

Może jak Al Bundy jedną miną będzie potrafiła wyrazić wszystko? :D

filmowy03817

wiele aktorek mogło by zagrać lare croft nawet taka Megan fox bądźmy realistami dużo akcji mało dialogów nie jest to jakaś wymagająca rola no chyba że dla Scarlett Johansson hehe

trint

Niby tak. Jednak Lara Croft to kultowa postać i nawet najlepszy aktor przy słabym scenariuszu nie podoła. Generalnie wiązałam duże nadzieje z poprzednimi częściami. Niestety Angelina nie podołała - według mojej opinii zagrała sztucznie i brakowało w niej elementu prawdziwej damy, wrażliwości, i fascynacji archeologią jaki możemy zobaczyć u panny Croft. Trailer z Alicią bardziej mnie przekonuje. Chociażby pod tym względem, że Alicia wypadła bardzo naturalnie. Chociaż jako namiętny gracz Tomb Raider'a wiem, że wszystko zależy od scenariusza. Dużo zagadek, pułapek, starożytnych wrogów itp. Innymi słowy zrobić dobry film na podstawie gry to wyczyn.

filmowy03817

Pfff... Jolie powinna zagrac Lare choc jest po 40-stce to jeszcze moze fikac. Vikander mi bardziej pasuje do grania subtelnych rol a nie wojowniczek . To juz predzej ta od igrzysk smierci J.L

maciekb80

Dobrze że wzięli inną aktorkę po tylu latach nie chciałbym widzieć tą samą Larę, choć Vikander wizualnie też nie pasuje mi do Lary.

ghost21

Czemu dobrze ? Co wy chcecie od Jolie ?

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Przede wszystkim to jest restart serii. Nie mam nic do Jolie, ale nie widzę sensu w robieniu reboota z tą samą aktorką w roli głównej.

Sam film był rewelacyjny. Zupełnie inny od tego z Angeliną, bardziej mroczny i wciągający, choć akcja z początku leniwie posuwała się do przodu. Ostatnie pół godziny (eksplorowanie grobowca Himiko), to naprawdę mistrzostwo. Czuć klimat gier Tomb Raider, kiedy ogląda się te znajome pułapki. Jak dla mnie 9/10.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
filmowy03817

Właśnie wróciłam z kina. Jest super! Polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones