PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 358
ocen
6,0 10 1 73358
4,8 13
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

z całym szacunkiem dla innych filmów, które bardzo lubię z Angeliną Jolie, to ten Tomb Raiders z Alicią jest naprawdę lepszy! Tutaj akcja od samego początku jest pokazana tak jak to chciałam zobaczyć i wszystko dzieje się naprawdę zgrabnie i szybko, aczkolwiek młodziutka Lara dopiero uczy się swoich umiejętności, dopiero z czasem nabiera coraz to większej siły i wiary w siebie. Nie nudziłam się ani przez minutę, nawet trochę już szkoda że koniec ale z drugiej strony to dobrze, bo czyni to film jeszcze bardziej ciekawym następnej części. Fabuła przygody jest bardzo dobrze pokazana, Alicia nie miała łatwo musiała zjednać się ze znaną wszystkim "pierwszą Larą", ale poradziła sobie naprawdę świetnie. Może trochę więcej uśmiechu i będzie jeszcze lepiej, ale czy I uśmiech tu chodzi? ;) pozdrawiam

Monica_7

A ja teraz zapewne będę musiała odświeżyć sobie dawną Larę w roli Jolie. Ale trochę później.

ocenił(a) film na 1
Monica_7

Dziewczyny to lubia takie chlopczyce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones