PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557479}
6,0 73 333
oceny
6,0 10 1 73333
4,8 12
ocen krytyków
Tomb Raider
powrót do forum filmu Tomb Raider

Ciekawe jak wypadnie pani Vikander jako Lara Croft.

WhoLikeWatchPotter

Na pewno, jako koścista deska o buzi przepełnionego miłością aniołka. Bo taki wygląd Larze przypisali tą aktorką... :]

Wilkolak_Autograf

Alez oczywiście lepiej zeby miałą wielkie cycki i stulejki miały do czego fapac ;)
Swoją drogą nie zapomnij czym jest tomb raider jest to gra a ta "nowa" lara jest i idealnie wy wzorowana do jej komputerowej adaptacji ;)

DawidGM

"wy wzorowana" x] Nie zapomnę - nie ucz ojca dzieci robić. Mylisz się. Przeszedłem także najnowsze Tomb Raidery w 100% i gwarantuję:
- film będzie może i lepszy od starych 2-óch ale gorszy od fabuły gier, ponieważ skrupulatnie śledziłem jego tworzenie, a trochę się znam na sposobie działania tych twórców tej części. będzie to film najwyżej 6,5/10 po półroczu od premiery.
- Do Lary z najnowszych gier wcale nie jest podobna, ale gdy obejrzysz tę część - zauważysz, że się dość różni odgrywanym charakterem od tej z najn. gier. Miałem po prostu na myśli, że były lepsze aktorki do wyboru roli Lary Croft. Ta nie jest brzydka, ale nie jest materiałem na Larę i basta.

ocenił(a) film na 9
Wilkolak_Autograf

A co filmowa Lara miała zwymiotować po zabiciu człowieka? Nawet ta z gry tego nie zrbiła. Alicia dobrze odegrała Larę.

WhoLikeWatchPotter

Po teaserze i trailerze mam złe przeczucia. Vikander jest jakaś sztywna, wykonuje sztuczne pozy, ładna z niej dziewczyna ale do tej roli jest za chuda, a na dodatek nie słychać ani trochę brytyjskiego akcentu co doskonale podkreślił pan grubasek w okularach w końcowej scenie na zwiastunie. Mimo wszystko na film czekam.

Ofeflia

A to można w ogóle mieć dobre przeczucia co do serii filmów Tomb Raider? :)

WhoLikeWatchPotter

Będzie to największa katastrofa roku.

ocenił(a) film na 6
Santero34

Zgadzam się...

Santero34

Na pewno spora wysokobudżetowa katastrofa. Ratlerka nie usadza się do roli wilka, że tak się wyrażę. To już jest objaw chały i beztalencia, któremu nadano prawa do tworzenia tego filmu.

WhoLikeWatchPotter

Raczej nie liczę na nic pozytywnego

WhoLikeWatchPotter

Jolie powinna zagrac Lare choc jest po 40-stce to jeszcze moze fikac. Vikander mi bardziej pasuje do grania subtelnych rol a nie wojowniczek . To juz predzej ta od igrzysk smierci J.L

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Jolie tym biustem wybije mężczyzn z fotela hehe ;-D

Tung_uska

I to bez efektu 3D :) . Efekt ten nie potrzebuje okularow i glebi .

WhoLikeWatchPotter

Płaska Lara, świat stoi na głowie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones