PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 411
ocen
6,4 10 1 58411
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

-strasznie długi
-od połowy filmu albo nawet wczesniej bohaterowie jakby przestali grać.. (bardzo kiepsko aktorsko) emocji zerrrroooo u każdego z tej "rodziny" podam ze 2 przykłady, bo wymieniać to za długo... matka walczy..unika..dostaje ciosy..zadaje ciosy.. (emocje jak na grzybach) a rodzinka stoi obok uśmiechnięta i se patrzą bez emocji jak mamuśka walczy kijem golfowym XDDDD i tak przez cały film.... film jakby jakis sci-fi o super bohaterach. w takiej sytuacji mąż powinien biec do żony walić na łeb przeciwnika dzieci powinny krzyczec! płakać! może rzucać czymś! a w tym filmie każdy sobie stoi jakby to była codzienność u kazdego z tej rodziny takie zabijanie i walenie na łeb. Potem mąż gdzieś tam se chodzi na lajcie wyluzowany koło domu koło motorówek ucieka se z worka (zero emocji u niego i strachu, że zaraz zostanie rzucony do jeziora związany) wszystkie sceny w tym filmie to sielanka bez emocji, ja się dziwie jak to przeszło... przecież 70% filmu powinni powtórzyć sceny i pokazać tym "aktorom" jak mają się zachowywać w sytuacji kryzysowej, w której praktycznie możesz zginąć zaraz......

ps. nie pisać mi, że to nie gatunek dla mnie, bo ja tylko takowe gatunki oglądam i jest on po prostu strasznym słabiakiem.. choć twórcy sprzęt, kamery mieli dobry, bo to widać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones