PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 409
ocen
6,4 10 1 58409
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

Skoro klony robią to co ludzie, a ostatecznie dobra Lupita była klonem, dlaczego oryginał robił to co klon? Klon na gorze tańczył balet, ona na dole robiła to samo. Może coś w tym wątku pomieszałam, ale zrozumiałam, ze klony robią dokładnie to co prawdziwi ludzie i idzie to tylko w tę jedną stronę. A klon na gorze zaczął dopiero po zamianie ćwiczyć balet, co podsunęła rodzicom terapeutka.

qawecmnkg

Dokładnie to samo mnie interesuje. Również zrozumiałam, że klony robią to co oryginały, a nie na odwrót.

ocenił(a) film na 7
Paz_Vega

Jak dla mnie tutaj dziewczynka i klonod początku były wyjątkowe i ich losy były bardziej połączone niż losy innych ludzi i ich cieni. Żaden z innych klonów nie dążył do spotkania swego pierwowzoru, a po spotkaniu go nie uwięził i nie wydostał się na wolność.

A poza tym były co najmniej 2 sceny, w których dziewczynka ćwicząca balet widzi w lustrze siebie z niepokojąco uśmiechniętą miną... Ja to
sobie tłumaczę tak, że to trochę „błąd w matrixie - obydwa wcielenia Addie zachowywały się niestandardowo jedna naśladując zachowanie drugiej, ale bez zdefiniowanej do końca zależności kto jest wzorem, a kto kalką...

Jak za to wytłumaczyć, że chłopczyk siłą woli zabił własnego klona, bo nagle zmusił go do naśladowania siebie - cofania się? W sumie nic w tym filmie nie było oczywiste...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones