PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 408
ocen
6,4 10 1 58408
7,1 47
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

Na końcu filmu dowiadujemy się, że główna bohaterka kiedy była mała została podmieniona ze swoją „bliźniaczką”. Nie pasuje to zupełnie do wątku, bo czemu w takim razie ta prawdziwa, podmieniona nie pamięta nic z przeszłości i chce zabić tą, która się z nią zamieniła? Dlaczego umie mówić, skoro inni nie umieją itp.?

ocenił(a) film na 9
DPLucas

Ta prawdziwa nie pamiętała nic z przeszłości, dopóki bliźniaczka nie zaczęła tańczyć. Chciała zabić, by była jedyną wersją Adelaide, tak samo jak reszta Połączonych, która później łączyła się w łańcuch. A umie mówić, bo potrafiła mówić przed wymianą.

ocenił(a) film na 9
Milka124

A przynajmniej ja tak to zrozumiałem.

Milka124

Ale przecież ta prawdziwa, która została zamieniona na kopię, mówiła potem, że zawsze zastanawiała się co by było gdyby wtedy tamta wzięła ją ze sobą. Czyli to spotkanie pamietała, a mimo to nie pamiętała, że tamta się z nià zamieniła. Dziwne to

ocenił(a) film na 9
DPLucas

Cóż film wg jednej z interpretacji dotyczy dualistycznej natury człowieka. Myślę, że te zdanie, o którym mówisz może trochę być aluzją do tego, że gdyby Połączona poszła z nią, to wtedy staliby się jednością. Ale to już jest chyba nadinterpretacja i za dużo to nie tłumaczy. Myślę jednak, że może jak obejrzy się drugi raz film to się to jakoś załapie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones