PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 409
ocen
6,4 10 1 58409
7,1 48
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

Geniusz

ocenił(a) film na 7

Jordan Peele to geniusz!

Tonybzl

prawda? :) ludzie lubią gnoić filmy Jordana Peele co jest idiotyczne, bo jego horrory są nie tylko bardzo klimatyczne, z super obsadą. świetnie zrealizowane i napisane, są przede wszystkim niegłupie. przemyślana fabuła pełna niesamowitej symboliki i ukrytych znaczeń jest genialna. Get Out genialnie porusza tematykę rasizmu, zaś w "Us" mamy świetnie wykorzystany motyw doppelgängera. chcę więcej horrorów autorstwa Peele! :)) ciekawe jak długo będziemy musieli czekać na jego kolejny film, o ile w ogóle powstanie. mam nadzieję, że nie skończy na tych 2, ww produkcjach.

isobel

Co to znaczy "świetnie wykorzystany motyw doppelgängera"? Po tym jak ujawniono że to rządowy spisek złapałem się za głowę i uświadomiłem jak bardzo dziurawi to scenariusz i odbiera pola do interpretacji. Peele pewnie sam ma ubaw jak ludzie z tak prostej, bitej na tacę symboliki robią drugie dno.

YodaRozpruwacz

...doppelgänger czyli sobowtór, zły bliźniak. podobny motyw można znaleźć m.in w filmie "Czarny Łabędź" (2010) lub też "Wróg" (2013).

"rządowy spisek"? niby każdy interpretuje film inaczej ale... serio? ja złapię się za głowę jak poznam bliżej twoje przemyślenia na temat tego filmu, więc wolę zakończyć w tym miejscu konwersację z tobą.

isobel

A cała akcja z klonowaniem i trzymaniem sobowtórów w podziemiach pochodził od kogo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones