PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816982}

To my

Us
6,4 58 360
ocen
6,4 10 1 58360
7,1 47
ocen krytyków
To my
powrót do forum filmu To my

3/10

ocenił(a) film na 3

Nie będę ukrywał, że miałem ogromne nadzieje co do tego filmu. Premiera, 30 min filmu i już wiedziałem, że będzie słabo...
Największy plus? Muzyka.
Największy minus? Próba łączenia komedii z psycho-horrorem... to nigdy nie wyjdzie.

ocenił(a) film na 9
FilmoManiakDomson

A jednak wyszło.

ocenił(a) film na 1
patrykzowi

Jeśli wyszło na 9 jako film grozy, to szacun. Ani to film grozy, ani komedia. Dno totalne.

ocenił(a) film na 9
kodipar_78

Każdy ma swoją opinię.

FilmoManiakDomson

Fakt. Pierwsze pół godziny mówiąc kolokwialnie ciągnie się jak flaki z olejem. Wtedy też po raz pierwszy rodzi się wątpliwość, czy to aby faktycznie ten sam Peele -twórca fenomenalnego "Get Out". Z drugiej strony, tego typu "dzieła" zawsze miały i (jak widać) wciąż mają swoich fanów, prześcigających się w dorabianiu drugiego dna do tego, co ponoć dane jest ujrzeć i - co najważniejsze - zrozumieć jedynie "wybrańcom" ;)

Nadzieje były spore, ale szybko legły w gruzach. Stąd tak duże rozczarowanie... wręcz nieporozumienie. W pełni jednak zasłużona gwiazdka w górę za muzykę (chyba tylko dzięki niej wytrwałem do końca) plus jedna a conto - w końcu mogło być gorzej, a następnym razem może być tylko lepiej.

ocenił(a) film na 2
FilmoManiakDomson

Film koszmarny. Nudny, pozbawiony logiki, zachowania bohaterów na poziomie "Krzyk" albo "Koszmar zeszłego lata". Ma drugie dno? Raczej kiepskie, skoro co pięć minut robiłam facepalm i nie czułam tego patosu, którym wszyscy tak się zachwycają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones