PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325418}

Thor

6,8 240 tys. ocen
6,8 10 1 240057
5,8 34 krytyków
Thor
powrót do forum filmu Thor

Co jak co , kostiumy, scenografia i efekty specjalne rewelacja, ale scenariusz to dno masa niescislosci, naiwnych sytuacji masakra

ocenił(a) film na 9
marcin_filmweb

to ty spróbuj napisać lepszy scenariusz do filmu którego bohaterem jest bóg, którego bronią jest młot. To jest ekranizacja komiksu. Nie oczekuj z tego dzieła na poziomie "Ojca chrzestnego". To kino rozrywkowe i tak powinno być odbierane.

ocenił(a) film na 2
_deezee_

Kino rozrywkowe nie musi oznaczać chłamu, a Thor to jest właśnie chłam. Dialogi kompletnie o niczym, Thor jest jest kretynem, a najlepszą kreację stworzył śpiący Hopkins. Nawet Tom Hiddleston, który ma moim zdaniem ogromny potencjał, nie zdołał uratować filmu, bo nie miał nawet czego zagrać. Ja się z stu procentach zgadzam z tym, że scenariusz to kompletne dno, ale już ze stwierdzeniem, że scenografia i efekty specjalne to rewelacja kłóciła bym się. Ja wiem, że nie ma to być realistyczne, bo jest nakręcone na podstawie komiksu, no ale błagam, budżet tego filmu wynosił 150 milionów, a Asgard wyglądał jakby był zrobiony z plastiku.

ocenił(a) film na 4
marcin_filmweb

To Marvel. Kręcą wyłącznie wesołe i kolorowe filmy pełne efektów specjalnych. To prosta rozrywka bez myślenia. Nie ma co się spodziewać od nich nowego "Mrocznego Rycerza". Jeszcze odkąd współpracują z Disneyem, tworzą rozrywkę skierowaną głównie do dzieci i geeków, żeby można było potem łatwo przerobić tych bohaterów na klocki LEGO. Jeśli nie jesteś dzieckiem ani geekiem, powinieneś raczej oglądać ten film przez pryzmat rozrywkowego filmu familijnego.