PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 884
oceny
7,7 10 1 178884
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

Oglądając zwiastun miałem wielkie nadzieje - dobre efekty specjalne, dużo akcji, fajne poczucie humoru, brak Jane Foster (bardzo irytowała mnie jej postać w dwóch poprzednich częściach). Po obejrzeniu filmu zastanawiam się, dlaczego ta część jest tak wysoko oceniona...

Fabuła filmu nie powala, poczucie humoru jest momentami żenujące - rodem z kiepskich parodii filmowych; efekty specjalne są na dobrym poziomie, ale tak w zasadzie nic ponadto.

Hela jako czarny charakter nie zrobiła na mnie wrażenia. Thor był na swoim (niezłym) poziomie. Na uwagę zasługują postaci Arcymistrza - jego humor był chyba na najwyższym poziomie z całej tej mieszanki oraz Walkirii, którą fajnie się ogląda;-)

Oddzielny akapit należy się dwóm kolejnym bohaterom. To co w tym filmie prezentują Loki oraz Hulk jest naprawdę trudne do przełknięcia. Pierwszy z nich zatracił gdzieś swoją charyzmę, przebiegłość, siłę charakteru... stał się nijaki. Natomiast Hulk nauczył się mówić i jednocześnie "cofnął się w rozwoju". Jego siłą było to, że nigdy praktycznie nikogo nie słuchał i po prostu - miażdżył. W Ragnaroku dostajemy duże dziecko, które chce się przyjaźnić z Thorem i w zasadzie boi się zostawać samo w domu... Sam Bruce Banner również dużo stracił i nie słucha się go tak dobrze jak chociażby w Avengers. W efekcie dostajemy monstrum, które monstrum już nie jest.

Dla mnie jest to najsłabsza część z całej trylogii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones