PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707970}
7,7 178 884
oceny
7,7 10 1 178884
6,9 43
oceny krytyków
Thor: Ragnarok
powrót do forum filmu Thor: Ragnarok

To kpina aby, taki gniot jak Thor Ragnarok miał ocenę społecznościową 8.1. Przyznaję że, pierwszy Thor był dobry, drugi to nieporozumienie, a trzeci to kompletna żenada. To niestety jest film dla dzieci a, nie dla widzów dorosłych, a nie wydaje mi się aby na forum przebywały same dzieci. Dla tych co wierzą w UFO i rychłe nadejście IV RP. Zauważyłem też, że dzieci to lubią (do lat 8).
''Thor:Ragnarrok'' to jeden z tych filmów science fiction, który nigdy nie przejdzie
do historii kina i nie pozyska całej rzeszy wielbicieli. Jego twórca Taika Waititi, reżyser produktów nafaszerowanych różnego rodzaju fajerwerkami, typowych blockbusterów, ową produkcją, przetarł sobie szlak do Fabryki Snów. Ja jednak nie popadłem w uwielbienie odnosząc się do ''Thor:Ragnarok'', a tym bardziej nie przypadł mi do gustu ojciec tego projektu i to o czym napiszę dalej, z pewnością będzie płachtą na sympatyków ''Thora''. W 2017 roku, gdy efekty już potrafiły wzbudzić zachwyt widza, Taika Waititi zrobił malutki krok w kierunku ich doskonalenia, zawieszając innym twórcom nieco wyżej poprzeczkę. Szkoda tylko,
że nie zadbał on o pozostałe elementy składające się na całość w tym jakże efektownym obrazie. Wszystko poza nimi, zostało zepchnięte na dalszy plan, a sam scenariusz, wręcz w nieznaną galaktykę. Niecodzienny pomysł z przeniesieniem grupy ludzi w inny wymiar (dziś jest to normą w sf),
paradoksalnie stał się największą zmorą tego filmu. To co miało być istotą opowieści, jest przede wszystkim wielkim absurdem, bają, bzdurą, czymś, nad czym nawet nie ma co za bardzo się rozczulać, czy rozmyślać. Usprawiedliwiając tenże gatunek, w którym można o wiele więcej niż w każdym innym, panowie od scenariusza nie tyle przesadzili ze swoją fantazją, co potraktowali nią widza w sposób nachalnie infantylny. Pomijając sam punkt wyjściowy movie, każdy element, który ma ze sobą współgrać, tworzy utarty schemat kina akcji. To co nowe, staje się kuriozalne, natomiast to co stare, znamy już niemalże
na pamięć z wcześniejszych produkcji.

ocenił(a) film na 9
Leif_Eriksson

Meh, słaba prowokacja.^

ocenił(a) film na 1
dziuzeppe

słaby z ciebie troll

ocenił(a) film na 9
Leif_Eriksson

Daleko mi do ciebie.

ocenił(a) film na 1
dziuzeppe

zgadza się nudny, smutny i samotny trollu

ocenił(a) film na 9
Leif_Eriksson

Nadal daleko mi do ciebie, nędzny prowokatorze.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 1
dziuzeppe

zgadzam się , że daleko ci do mnie. Ty prezentujesz sobą dno plus metr mułu, a jak wyżyny intelektualne.

ocenił(a) film na 9
Leif_Eriksson

Miałem na myśli fakt, iż daleko mi do takiej prowokacyjnej kanalii jak ty. Oczywiście jak na umysłową amebę przystało nie zajarzyłeś analogii.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 1
dziuzeppe

Zgadzam się ze stwierdzeniem, iż jesteś totalnym prowokatorem na tym forum. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie dotyczące tego gniota.Oczywiście jak na umysłową amebę przystało nie potrafisz odróżnić stwierdzenia analogii od sarkazmu.
Pozdrawiam serdecznie i EOT trollu.

ocenił(a) film na 1
dziuzeppe

Boże ale ty masz ocenione gnioty filmowe w topce. Albo masz ukończone dopiero 13 lat, albo jesteś intelektualnie niepełnosprawny, ale tak czy siak masz kiczowaty gust.

ocenił(a) film na 1
dziuzeppe

Zalatywał tandetą od początku do końca, ani strachu, ani brutalności a o jakimkolwiek napięciu lepiej nie wspominać. Film płytki do tego długi i nudny. Raczej dla mało wymagających ludzi (nie ubliżając tym którym się podobał)

ocenił(a) film na 1
Leif_Eriksson

Polacy nie są wymagającą publicznością - dużo już nasiąknęli motywami z zachodu (czytaj USA) i są już taką samą papką jak przeciętny burger.

ocenił(a) film na 1
Dasot

zgadzam się. Polaków rajcuje kicz i tandeta

Leif_Eriksson

zgadzam się, jesli ktoś lubi glupią amerykanską komedię to film dla niego .. DNO

ocenił(a) film na 3
LANC1980

Ja lubię i wychowałem się na komiksach, ale ten film to masakra plus obraza Thora: Ragnarok

ocenił(a) film na 1
Leif_Eriksson

poczekaj parę miesięcy to ocena spadnie - film jest już dostępny na CDA, także liczba widzów mocno wzrośnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones