PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605084}
5,4 475
ocen
5,4 10 1 475
The Door
powrót do forum filmu The Door

Bardzo ciekawy pomysł na fabułę i nieźle poprowadzony.Film dobrze się ogląda,ale na koniec pozostaje lekki niedosyt.Wielka szkoda,że twórcy nie wycisnęli więcej z tej prawdziwej historii,gdyż mógł powstać absolutny hit...

pawelk1504

Jakiej prawdziwej historii,bo tak Ci powiedzieli w filmie?

miarara

A wystarczy wpisać choćby tytuł filmu i przeczytać co napisała wikipedia.Poza tym oglądałem kiedyś dokument o ,,dziwnych'' zgonach i też o tym była mowa....

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Na temat paraliżu sennego dokument nakręcił Rodney Ascher. ''The Nightmare'' zadebiutował na festiwalu w Sundance 26 stycznia tego roku. Podobno jest ciekawie...

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

O fajnie wiedzieć, muszę obejrzeć koniecznie. Niestety w Shadow People temat został bardzo słabo poprowadzony, a kto kiedykolwiek miał prawdziwy nightmare wie o czym piszę, i że tutaj jest sporo bzdur (największa to to że te cienie przywołuje się swoimi myślami). Czytałam kiedyś dość ciekawy artykuł w Focusie na ten temat i tam wreszcie ktoś mi przybliżył skąd się biorą takie straszne, paraliżujące sny o mężczyźnie-cieniu na pół śnie i pół jawie. Ja miałam serię prawdziwych nightmares kilka lat temu i mam nadzieję, że nigdy więcej czegoś tak strasznego nie przeżyję, i że to nie wróci.

ocenił(a) film na 6
jk121

Nie wiem czy przywoływanie cieni za pomocą myśli jest tak do końca bzdurą. Dużo prawdy jest w tym,że jak o czymś strasznym notorycznie myślimy to widzimy w końcu jakąś fizyczną formę naszych koszmarów. W końcu nie bez powodu mówi się,że każdy widzi to co chce widzieć ;-)

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

film oparty na faktach...
1 fakt: paraliż senny
2. fakt: creepypasty o shadow people
koniec faktów :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones