PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827541}
5,1 357
ocen
5,1 10 1 357

The Boat
powrót do forum filmu The Boat

Film jest tak skrajnie durny, że to aż żal tracić na niego czas...
Rosły, silny facet, jak na rybaka przystało, przez połowę filmu siedzi zamknięty w toalecie na żaglówce nie mogąc uszkodzić "pancernych" drzwi tejże toalety, tylko po to by później wyrwać je razem z zawiasami... Głupota goni głupotę.
Nie zdziwił bym się jakby on po prostu się schlał i zasnął gdzieś w tych magazynach, a cały film to pijacki sen...

wowsa

Hahaha, gdybym miał coś napisać o tym filmie, to po prostu napisałbym dokładnie to samo! Aż się uśmiałem przeczytawszy Twój komentarz. 100% zgodności

wowsa

Kto pływał ten wie, że drzwi w kiblu na żaglówce wykonane są ze sklejki, żeby nie powiedzieć złośliwie - papendekla, i ma to swoją przyczynę. Nasz przyjaciel, z jednej strony nie potrafi przedmiotowych drzwi sforsować, a z drugiej zwija foka przez okienko od w/w toalety. Na szacunek zasługuje również wkręcenie cumy w silnik oraz wciągnięcie bosaka przez wspomniany otwór 30x20 (strzelam, nigdy nie mierzyłam). Mamy więc do czynienia z dramatem człowieka i jest to wbrew pozorom dramat wewnętrzny, wymagający głębszej analizy.

ocenił(a) film na 1
vegaKGS

Nooooo.... jakby w to wplątać Freuda, to rzeczywiście może zasługuje na 7.

:) :) :)

ocenił(a) film na 5
wowsa

Sam jestem żeglarzem od 40 lat, i wiem ja zbudowane są łodzie jachtowe. Tylko to nie jest film o żeglarstwie a o łodzi demonie :) Film wymaga od widza czegoś więcej, jak to koleżanka wyżej napisała- wymaga głębszej analizy . A bosak by się zmieścił. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
magiczneSny

Touché :)

magiczneSny

No przecież ja napisałem głębszą analizę tego gniota w pierwszym poście.
Chłop jak to na prawdziwego rybaka przystało po prostu wypił za dużo, zasnął w jednym z portowych magazynów, a cały film to jego pijacki sen - macie tu analizę jak z pyty strzelił!
Każde inne doszukiwanie się sensu w tym badziewiu to dorabianie uszu do dupy i koniec. Łódź demon... o losie...

ocenił(a) film na 2
wowsa

Mnie zaintrygowało co innego, mianowicie, po co i gzie ten facet gnał motorówką? Reszta filmu jest tylko beznadzieją kontynuacją tej niewiadomej.

Krzypur

Był rybakiem, to prawdopodobnie płynął zbierać siatki czy może klatki - nie wiem co tam zastawiają, ale prawdopodobnie płynął po prostu to zbierać, przynajmniej to byłoby najrozsądniejsze wytłumaczenie.

ocenił(a) film na 2
wowsa

Byłoby, ale go nie ma, a można było cokolwiek zasugerować.

ocenił(a) film na 3
wowsa

Powiem wam że nie oburzają mnie te fakty o których pisaliście , czyli logczne błędy itp bo to film i zawsze główni bohaterowie nie są lotni bo pewnie film by trwał 10 min ... ALE o co w tym filmie chodziło ?! Bo zakończenie nie zrozumiałem , tak jak kolega pisał wyżej że chyba sie schlał i to był tylko sen ... Szkoda bo tematyka fajna , ale za cholere jej nie wyjasnili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones