PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596138}

Testament Nobla

Nobels testamente
5,9 2 531
ocen
5,9 10 1 2531
Testament Nobla
powrót do forum filmu Testament Nobla

Wydmuszka.

ocenił(a) film na 2

Nie licz na dobre skandynawskie kino kryminalne. Emocje jak przy oglądaniu schnącej farby. Jest za to duża dawka propagandy lewackiej (żeby nie było - propaganda prawacka jest może nawet głupsza, jestem przeciwny obu). Oczywiście już na samym początku dowiadujemy się że to nie islamiści, przecież wszędzie pełno "islamofobów". Główna bohaterka ciągnie niemrawą akcję a jej gach/partner/konkubent zmywa w domu naczynia. A jakże :) W Szwecji tak trzeba. Jest oczywiście obowiązkowy mizogin "ona dostała tą posadę tylko dlatego że jest kobietą" A fe, brzydki mizoginie! Oczywiście Policja mówi wszystko co wie na temat sprawy głównej bohaterce a jakże. Ogólnie policjanci są głupi, jedynie nasza główna bohaterka mogłaby ich uczyć fachu. Główna bohaterka pokazuje że ma jaja grożąc 8 latkowi który prześladuje jej syna. Jej gach/absztyfikant/konkubent/dochodzący, po tym prawie zaczyna płakać i nakazuje jej iść przeprosić. Kurtyna. Feministki mają orgazm. Oczywiście od pocierania kotem o miejsca intymne, bo przecież nie za sprawą mężczyzny. Ci są odpowiednio przedstawieni w tym filmie zgodnie ze standardami lewacko - feministycznej propagandy.
Rozpisałem się o tej śmieszniej indoktrynacji bo nie ma w zasadzie o czym pisać odnośnie tego filmu. Napięcia nie ma, intryga na poziomie Scooby Doo, klimatu skandynawskiego kryminału brak.

ZerwikapTUR

Wierzę - odpuszczam knota.

ZerwikapTUR

"pocieranie kotem"... :)))

Czy możesz coś napisac o innych filmach z tej serii? Jest podobnie czy może warto spróbować?

ZerwikapTUR

Hahaha....uśmiałam się przy czytaniu Twojego wpisu. Czuje, że jest tak jak piszesz ale obejrze jeszcze film ,coby się (najprawdopodobniej) utwierdzić,że trafnie go oceniłeś :)

ZerwikapTUR

Fajna recka, uśmiałam się :D Ale i tak popatrzę choć godzinkę, bo "Siedmiu wspaniałych" dopiero o 21.00

ZerwikapTUR

Eee to jakiś ciemnogród. Myślałem że ma za partnerkę biseksualną transwestytke a tu zwykły knur? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones