PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723372}

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate
6,0 31 167
ocen
6,0 10 1 31167
5,0 13
ocen krytyków
Terminator: Mroczne przeznaczenie
powrót do forum filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie

Arni dla odmiany mógłby zagrać teraz negatywnego Terminatora

ocenił(a) film na 3
MaR83

James Cameron oficjalnie potwierdził że Arnie zagra zupełnie nowy model terminatora i będzie ZŁY.

ocenił(a) film na 8
Marcin5800

czyli Arni bedzie teraz powietrzem !.Bedzie nie widoczny i zeby go zniszczyc trzeba bedzie go dmuchnac i kichnac zeby sie go pozbyc !.hahahaha.

ocenił(a) film na 7
lavrenzo84

nie,teraz bedzie pluł lawą a jego metalowa czaszka płonac jak w ghost raider-ze

ocenił(a) film na 1
deconstramus

mogli by se dać na wstrzymanie z tymi nowymi ulepszonymi T. Wystarczył by T-800. A t-1000 był chyba tylko jeden?

ocenił(a) film na 3
Marcin5800

źródło?

ocenił(a) film na 1
Marcin5800

co za bzdury gadasz... zreszta zwistun juz obalił twe słowa, a pozatym w 2017 w 45 minutowym programie Camreoon mowil ze arni będzie dobry. Bardziej pytanie brzmi skąd on tam się wziął skoro to kontynuacja 1 i 2 części

ocenił(a) film na 6
Marcin5800

No niestety nie do końca. Jestem świeżo po seansie i Arnie będzie na początku złym a później dobrym terminatorem.

użytkownik usunięty
MaR83

Przecież grał złego na samym początku; po co wracać do korzeni. Zresztą ze wszystkich mięśniaków chyba tylko Segal zaczynał jako pozytywny charakter.

Powroty do korzeni czasami przynoszą sukces

użytkownik usunięty
MaR83

Może i tak ale oryginał to zawsze oryginał. Powielanie czegoś co już zostało dobrze zrobione przeważnie nie ma sensu.

:D Po co powielać 1 film jak można powielać 5 raz z rzędu. Komentarz bez sensu

ocenił(a) film na 1
Endarno

dkaldnie, po za tym na zwiastunie widac ze jest dobry. Pytanie lepiej zadac: SKAD ON SIE WZIAL ZNOWU :D

ocenił(a) film na 4

A gdzie Seagal ma te mięśnie? Bo jakoś nie widać....

użytkownik usunięty
00287

Miał w tym sensie.

ocenił(a) film na 2
MaR83

No w dodatku ten sam cel zabić Johna o ile wogule pojawi się w filmie

ditro_TM

Kto to jest "wogule"? Jakieś stworzonko czy nowy typ robota? :/

Noviush

Pewnie nowy Terminator, a nazwę ma od tego, że w ogóle nie da się go zniszczyć. :)

MaR83

Arnie nie lubił negatywnych postaci. Do T1 musieli go przekonywać

ocenił(a) film na 7
zygi1066

Nie, to on musiał przekonywać Camerona do swojej wizji termimatora, by ten dał mu angaż. Cameron od razu chciał zmiennokształtną maszynę graną przez Henriksena.

MaR83

A moim zdaniem fajnie by się nadawał Dolph Lundgren do roli złego terminatora:D

ocenił(a) film na 2
blkgapinski

Hmmm elektroniczny Ivan Drago było by ciekawie :)

ocenił(a) film na 5
ditro_TM

o tym samym pomyślałam:)

MaR83

Jest pierwsza zapowiedź!
https://www.youtube.com/watch?v=jCyEX6u-Yhs
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

I od razu materiał z produkcji
https://www.youtube.com/watch?v=bxPeVTIanzs

Falkor1

Nie no po tym zwiastunie straciłem nadzieję na powrót klimatu z 1 i 2 :-(

MaR83

Niestety, nie wygląda to za dobrze...

Falkor1

Na razie nie będę szarżował z oceną...

Falkor1

...bo może nie chcieli pokazać za dużo...tym żyję...nadzieja umiera ostatnia.

ocenił(a) film na 6
Falkor1

Bardzo slabo,no i ten terminator zly jakis dzieciak,to juz w 5-ce ten skosnooki nawet lepszy.

aronn

Pomijając casting robiony młotkiem i heblowany patelnią, co tyczy się przede wszystkim postaci Kyle Reesea - niestety Anton już nie zagra, oraz Connora - to powinien być jednak Christian Bale, Genisys było dobre. Naprawdę dobre i udane. Przynajmniej miało jakiś pomysł na siebie. Nawet James Cameron powiedział że traktuje Genisys jako bezpośredni sequel części drugiej. Teraz Cameron pod płaszczem oryginalności podpieprza pomysły z poprzednich filmów: t8000 to tak naprawdę t/X, zamiana skynetu na legion - było w Genisys, hybryda człowieka i maszyny to pomysł z Ocalenia


A wiecie że John Connor wg dark fate zginął zaraz po części drugiej?

Jasir_Karim

Cameron był z 2 razy na planie nie jest ani reżyserem ani scenarzystą , dostarczył jedynie materiały do scenariusza (postacie)

kadim_filmweb

Tego nie powiedziałem że był reżyserem czy scenarzystą. Cameron powiedział natomiast że uznaje Genisys za bezpośrednią kontynuację Jugment Day odrzucając istnienie części trzeciej jako niekanonicznej.

Jasir_Karim

tylko dziwne że później się z tego wycofał , Wokeminator: Dark Fake dzieje się zaraz po Judgement Day nie jest to kontynuacja Genisys
dziad jest już stary i pieprzy głupoty za przeproszeniem
fani na całym świecie już ogłosili bojkot tak jak fani gwiezdnych wojen
bojkotują epizod 9

kadim_filmweb

Ale seria Terminator to totalny bajzel, oprócz tego że Jugment Day wynika bezpośrednio z części pierwszej to po Jugment Day nie ma jakieś sensownej kontynuacji - można tylko kategoryzować na lepsze lub gorsze filmy. Podobną sytuację masz w przypadku Nieśmiertelnego ( Highlander) zaraz dojdzie do tego seria Obcy.
Dark Fate będzie kiepskie. Nigdy nie oceniam filmów po trailerach, ale już widać że Linda Hamilton przeszarżowała, jako Sara Connor jest za bardzo edgy co wygląda bardzo teatralnie i komicznie, cała masa pomysłów skalkowanych z poprzednich filmów, brak pomysłu na fabułę - znowu wałkują ten sam schemat ratowania przyszłego lidera ruchu oporu. Linda Hamilton i Furlog ściągnięci zostali zresztą tylko po to żeby
wypromować Dark Fate swoimi nazwiskami.

Jasir_Karim

śledzę temat na bieżąco i mogę cie zapewnić że będzie to kupa na miarę nowego predatora

Jasir_Karim

Genisys było złe i tragiczne, jak dla mnie to najgorsza część. Arnold nie grał tam terminatora tylko go parodiował, zarażony Connor, pręt z metalu który przygwoździł arniego jakby miał masę samochodu, scena z helikopterem i autobusem, tragiczny Kyle, źle dobrana Sara, szybko ubity t-1000, zastrzelony t-800 jednym strzałem w pierś, brak kategorii wiekowej R
Mógłbym wymieniać kolejne głupoty ale mi się nie chce

Rozkminiator

szkoda że nie piszesz ze swojego prawdziwego konta
nie wiem czego się boisz

kadim_filmweb

Z kimś mnie chyba mylisz, to moje jedyne konto

Rozkminiator

Arnie sparodiował swoją rolę w części trzeciej. Nie pamiętam podtytułu.

MaR83

Arni dla odmiany mógłby już w ogóle w Terminatorach nie grać. Przykro się na to patrzy...

ocenił(a) film na 3
jasiu15

Mógłby i może wreszcie przestaliby je kręcić.

Mi z kolei najlepiej się go ogląda w T5. Facet jest już dziadkiem a nadal daje radę jako Terminator. W T5 wypada najlepiej z całej obsady i ciągnie film do góry za uszy. Podejrzewam że w T6 również będzie najlepszą stroną filmu.

Dentarg

kolejne troll konto , weź już nie pisz proszę

ocenił(a) film na 3
kadim_filmweb

Sam jesteś trollem, który nawet przecinków nie potrafi stawiać.

Dentarg

305 ocen spadaj na kwejka tam gdzie twoje miejsce

użytkownik usunięty
kadim_filmweb

Oglądasz obrazki na swoim ulubionym kwejku i odsyłasz tam innych, co nie? Razem raźniej, najwidoczniej. Lubisz proste rzeczy, hmm? Na publicznym forum wychodzi już pełny obraz człowieka, który tupie nóżką, głosi bezpodstawne oskarżenia, bo coś mu nie pasuje i musi się wyżyć. Pomyliłeś filmweb z piaskownicą. Myślałeś czasem być bardziej rzeczowym, niż dziecinnym w kontekście cennego czasu, który marnujesz na pyskówki w internecie? Nawołuję do logicznego myślenia. Prosiłeś, żeby użytkownik wyżej przestał pisać. Ja natomiast proszę, abyś zaczął myśleć.

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Dla mnie kapitalna rola. Zdecydowanie najlepsza w tym filmie. I w ogóle od tego momentu, gdy się pojawił zaczęło się robić ciekawie w tym filmie.

MaR83

T-Juan-thousand

ocenił(a) film na 6
MaR83

Albo neutralnego. Siedzi se chłop na murku pod sklepem, sączy swoje wino po okazyjnej cenie 6 złotych za butelkę i myśli sobie: rany, o co tyle szumu?!

ocenił(a) film na 8
MaR83

Bylem dzis i widziałem .
To nie zadna komedia jak T3 tylko jazda na Maxa.Akcja zapierdziela a Luna gra bardzo dobrze.Co do terminatora to w pewnym sensie trochę tez gra złego ale tez dobrego....:)
Początek zaskoczy napewno.
Wszystkie Panie grają bardzo dobrze...
Tak powinien wygladac T3 odrazu a trzeba było czekac 28lat
Wiecej nie zdradzę
Trzeba zobaczyc to w kinie aby Cameron mógł nakrecic dalszą historię bo jest potecjał

MaR83

Tak jak koledzy pisali. Arnie był i zły i dobry w tym filmie. Poziom filmu podrósł do T2. Początek na pewno zaskoczy. Jak kolega wyżej napisał Panie ekstra grają, do niczego się tu nie przyczepiam. Gabriel Luna bardzo dobrze odegrał swoją rolę. Jak dla mnie wisienka na torcie w tym filmie. Minusem filmu jest trochę na siłę wciągniecie Arniego do filmu, choć sceny z nim wynagradzają wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones