PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680342}

Ted 2

6,2 114 tys. ocen
6,2 10 1 114191
4,2 16 krytyków
Ted 2
powrót do forum filmu Ted 2

Z niecierpliwoscia czekalem na druga czesc Teda, jedynke widzialem kilka razy. Jedyna smieszna, nieprzewidywalna, zabawne zarty i teksty. Dwojka jest po prostu nudna, momentami absurdalna. Zasmialem sie moze 2 czy 3 razy. Niewykorzystany potencjal, to pewne. Nie bede robil spojlerow, kto chce ten obejrzy po prostu film.

Szkoda, szansa na sukces byla wielka a pozostal niesmak. Czy warto isc do kina? Jezeli komus podobala sie pierwsza czesc to oczywiscie, jezeli nie to proponuje inne komedie.

ocenił(a) film na 3
havierx

Nie warto nawet jeśli komuś podobała się 1 część. 1 była udana, wiele razy się uśmiałem. Humor rubaszny, ale nie przekroczył granicy dobrego smaku.
2 żenująca.

SPOJLER

Pierwszym wątkiem zwiastującym, że może być ciężko była decyzja misia i jego żony o zdecydowaniu się na dziecko. Zapowiadało to zamiast lekkiej komedii gówniąną nieśmieszną historyjkę pełną patosu. I nie omyliłem się. Gwoździem do trumny był szerszy wątek o prawach obywatelskich. Ten wątek dał mi już do zrozumienia, że zamiast lekkiej komedii oglądam poprawnie polityczną pełną patosu szmirę.
Scena z wywaleniem się na Wahlberga kubków ze spermą. Żenująca nieśmieszna i odechiewająca szamania czegokolwiek podczas seansu.
Scena w bibliotece kiedy cała 3 tańczy na oknie. Really? Po co? Niby pierdoła, ale przekonuje widza, że ktoś kreślił scenariusz na kolanie i nie miał specjalnie pomysłu jak przedłużyć sztucznie film.
Wreszcie scena w sądzie kiedy prawniczka wcześniej wyluzowana i jarająca zioło mówi z całym wzruszeniem i patosem o sprawiedliwości. Po tej scenie wyłączyłem film.