PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461504}

Szybko i wściekle

Fast & Furious
7,3 164 tys. ocen
7,3 10 1 163714
5,2 12 krytyków
Szybko i wściekle
powrót do forum filmu Szybko i wściekle

Extra film

ocenił(a) film na 10

Film jest zajebisty, obsada jak zawsze nie do pobicia, muzyka super, scenariusz świetny.
samochody wyjebane :) I ten żółty Mustang:)
Co wy myślicie ?

ocenił(a) film na 3
ShelbyGT

Na temat tego filmu wypowiedziałem się na w innym poście ale dodam że jest to typowy film dla mas który ma zarobić DUŻO kasy i tyle nic nie widzę w nim szczególnego , jest tyle pięknych filmów o samochodach a ty zachwycasz się tym

ocenił(a) film na 10
Banito-20

widziałam wszystkie filmy o samochodach :)

ocenił(a) film na 3
ShelbyGT

Choć trudno mi w to uwierzyć ale że widziałaś wszystkie filmy w tej tematyce to dziwi mnie to że zachwycasz się tym komercyjnym gniotem , początek filmu jest naprawdę śmieszny ,jak i cały film owszem filmy z U.S.A nie mają zbyt wiele wspólnego z prawami fizyk itp , a niektóre rzeczy lubią być wyolbrzymiane to napad na cysternę jest naprawdę śmieszny w nast części (o ile wyjdzie ) główni bohaterowie skoczą mustangiem na tankowiec z ropą i zwędzą paliwo na niej zawarte , widać że nie wiedzą jak dzieci z gimnazjum przyciągnąć do kina i dlatego porywają się z motyka na słońce . Widać że nie znasz się na filmach , jeżeli twierdzisz że widziałaś wszystkie filmy o samochodach to zobacz sobie jeszcze raz "Znikający punkt" i wszystkie sceny były kręcone na żywo na nie jak tutaj większość scen wygenerowanych przez komputery . Film który ma sens i przesłanie mam namyśli " Znikający punkt"

ocenił(a) film na 10
Banito-20

Znikający Punkt, tam był Challenger w roli głównej? Bo chyba widziałam :)

ocenił(a) film na 3
ShelbyGT

Bravo szczał w dziesiątkę , więc jak go chyba widziałaś to będziesz w stanie zobaczyć MAŁĄ różnice jaką jest pomiędzy tymi filmami i że obraz z Challenger'em ma jakieś przesłanie i buntuje się przed tym całym systemem wartości (tylko jak będziesz zdolna zauważyć ) . Dziwi mnie jedno jeżeli tak kochasz ten film dlaczego go nie bronisz przed moimi argumentami przeciwko niemu tylko wypisujesz że chyba widziałaś dany film .Chciałem się trochę z tobą posprzeczać a tu rozczarowanie ale może nadrobisz te zaległości a tak swoją sprawą to Pan Barry Newman grał główna role a nie Doge

ocenił(a) film na 10
Banito-20

"Jak będę zdolna zauważyć" - dzięki -_- jak chciałeś mi pojechać to Ci nie wyszło :)
Heh, więc jak Ty może jesteś zdolny zauważyć potrafię być miłą osóbką, bo wiem że nie uda mi się zrobić fana z anty fana :)
Wiesz....albo i nie, sprawa gustu, a o tym się nie dyskutuje ;]
A tak swoją sprawą pisze się Dodge :)

ocenił(a) film na 3
ShelbyGT

Dość w porę się spostrzegłaś odnośnie mojego postu , i doceniam to że uwarzyłaś mój okropny błąd i maj mocniej za niego przepraszam , ale mniejsza z tym. Wyraziłem swoją opinię opinię tego filmu i mam do tego prawo tak samo jak Ty . Jak się nie dyskutuje o gustach to po co są takie fora , jak by ktoś napisał że to epicki film to nie napisałaś byś tego dennego hasełka o guścikach , jak się coś dobrego pisze o filmie to wszystko jest ok ale jak pojawi negatywny wpis odnośnie filmu to niektórzy nie potrafią napisać kilku sensownych zdań na temat filmu tylko pojawia się hasełko z guścikami . I jak idziemy w to kto gdzie popełnia błędy źle mnie zacytowałaś

ocenił(a) film na 10
Banito-20

Hmmm, nie ma za co :)
Nie bronie Ci wyrażać własnych spostrzeżeń :) Jak dla Ciebie film jest denny to spoko, ok. Ty go nie lubisz, a ja tak i co jest w tym takiego żeby się przegadywać :) Zapytałam " Co wy myślicie ? " nie po to żeby wmawiać coś w stylu "Film jest super itd" np Tobie. Co z tego że napiszę Ci co mi się w nim podoba jak Ty i tak nie weźmiesz tego do siebie. Dla mnie to bez sensu.
A tak na marginesie...Lubisz przegadywać się z ludźmi, skoro tak bardzo chciałeś ze mną ?

ocenił(a) film na 10
ShelbyGT

Myślę że Banito-20 się nudził i znalazł się na tym forum ale nie znalazł osóbki z którą mógł by się przegadywać , oj kochaniutki... dlaczego nie zaczekałeś na mnie ?

ocenił(a) film na 10
Mokoto_san

z tego co widzę pisaliście niżej...

ShelbyGT

co w tym filmie zajebistego pokazali kilka aut i to wszystko

ocenił(a) film na 3
diabel-1983

Sam zadaje sobie to pytanie

ocenił(a) film na 10
diabel-1983

I właśnie w to w nim jest takie zajebiste , samochody .Można nad nimi gadać cały czas , i dalej nie powie się wszystkiego :)

ocenił(a) film na 3
Mokoto_san

Owszem można beż przerwy o nich rozmawiać ale i tak nie zmienia to faktu że "Szybko i i wściekle " jest nijakie , ale szanuje ludzi którzy mają własne zdanie na ten temat

ocenił(a) film na 10
Banito-20

Wiesz , choć kocham ten film nie mogę powiedzieć że jest oryginalny więc się z Tobą zgadzam. Tyle że w takie filmy mają być takie , mało fabuły ,szybkie auta /motory ... o to właśnie w tym chodzi :)

ocenił(a) film na 10
Mokoto_san

yeah.... fabuła tez nie jest najgorsza, może i się powtarza, auta, laski, morderstwo itd ale można to znieść

ocenił(a) film na 10
ShelbyGT

i właśnie o to w tym chodzi :D

ocenił(a) film na 7
ShelbyGT

Najciekawsze w tym filmie jest to, że trzy najlepsze maszyny jakimi dysponowali - zmodyfikowane przez RUF Porsche, Honda NSX i żółty Mustang - w tym filmie zostały niemal niewykorzystane. Na RUFa mamy jedynie zbliżenia jak stoi albo przyjeżdża na miejsce spotkania by zaraz się oddalić; NSX już ma uczestniczyć w pościgu, ale i ten fragment zostaje urwany, a my możemy się cieszyć, że chociaż zobaczyliśmy ją jak jedzie se naprzód, a Mustang został sprowadzony do roli szeregowego samochodu, którego jedynym zadaniem jest podążanie śladem Mitsubishi po niemal prostej drodze, bez angażowania w jakieś pojedynki drogowe.

Ale na IMCDb wygląda to ładnie - oba auta otrzymały po trzy gwiazdki. Szkoda tylko że z powodu bycia własnością ważniejszych bohaterek, a nie z powodu angażowania się w pościgi (toć nawet w "Tokio Drift" Viper jest wciągany w rywalizację!). I nad tym właśnie głęboko ubolewam.

ocenił(a) film na 10
Khaosth

Nie tylko Ty nad tym ubolewasz . ... Niestety żadne skargi nic tu już nie dadzą ... Choć mogli wykorzystać bardziej te auta , to i tak miło się ogląda .. :)