PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 469
ocen
6,9 10 1 99469
6,3 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Wchodząc do kina, przygotowany byłem bardziej na kolejną część 7, nierealność w czystej odsłonie...
Miłe zaskoczenie, pierwsza scena przywodzi na myśl klasyczne wyścigi, jest dobrze.
Potem jest już tylko lepiej, dostajemy w miarę emocjonalny wątek Doma, solidną akcję i niezłe samochody.
Na plus:
+ Każda postać dostaje swój czas na ekranie i go wykorzystuje dobrze.
+ Samochody ( zwłaszcza Charger z ostatnich scen )
+ Akcja
+ Brak błędów typu zmiana biegów w automacie ( cześć 6, lotnisko )
+ Normalny pas startowy
+ Dobry humor
Na minus:
- Sceny nielogiczne ( ale to już normalka )
- Trochę za dużo humoru ( ale tak to było dobrze )
- Brak Briana i Mii w ostatniej scenie ( rozumiem, nie chcieli ich wciągać, bo mają już dzieci, ale na typowy grill... Mogli ich tam wstawić nawet za pomocą efektów specjalnych )
- Deckard nagle staje się członkiem rodziny, chociaż zabił wcześniej Hana ( oby to naprawili, bo o tyle, o ile rozumiałem to, że pracowali razem, o tyle obecność zabójcy Hana na rodzinnym grillu jest bezsensowna, mógł odstawić dziecko i wyjść )

Dalej nic się czepiam, film po prostu był dobry, a nawet genialny w zestawieniu z poprzednim .

ocenił(a) film na 10
Goku_from_DBZ

Pozwól kolego, że trochę sprostuję to co napisałeś :-)

1. W większości automatów jest możliwość ręcznej zmiany biegów, i było to ukazane w wielu częściach.
2. Pas startowy w siódemce był OK i nie ma tematu!!! Jestem fanem serii i nie ma tematu :-D
3. Scen nielogicznych dla mnie nie było, wszystko w tej serii jak dla mnie jest realne i do zrobienia :-)

Zresztą się w pełni zgadzam, w 100 %. Moim ulubionym bohaterem jest Brian i zawsze będzie, dlatego uważam, że było za mało wzmianek o nim, nie dali nawet żadnego zdjęcia.

Auta były super, ta część była o wiele lepsza od siódemki. Więcej napiszę w autorskim temacie na tym forum, także zapraszam :-)))

ocenił(a) film na 7
Bujaks

1. No tak, ale w 6 Dom po prostu uderzył w gałkę biegów.
2. Pas startowy był w 6.
3. Nie wszystko, wmontuj EMP do Chargera z turbiną i jedź po lodzie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones