PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 469
ocen
6,9 10 1 99469
6,3 12
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Właśnie jetem po seansie. Kolejny odgrzewany kotlet. Każda część praktyczni jest taka sama i jest to film na raz. Oglądasz i zapominasz. Każdą część oglądałem tylko raz, a dobrze pamiętam jedynie 1 i 2. Nie potrafię sobie nawet przypomnieć o czym była 7 i pozostałe. Dlaczego? Bo temat już dawno się wyczerpał. Mimo tego, film, jako film akcji jest całkiem dobry. Dużo wybuchów, strzelania i walk. Dobra rozrywka na odstresowanie.

Do wszystkich krytyków, ok, każdy może mieć swoje zdanie, ale niektórzy chyba źle podchodzą do tematu i ocen... czasem mam wrażenie, że jakiś fan ciężkich filmów ambitnych, z podwójnym dnem, bierz się za oglądanie filmu typu Szybcy i Wściekli i marudzi, bo jest płytki, głupkowaty i niedorzeczny. No, ale czego się spodziewałeś? To tak jakbyś miał ochotę na dobry horror, a włączyłeś sobie komedię i później biadolisz, że w ogóle nie było straszne. W bajkach też czepiacie się łamania praw fizyki?

ocenił(a) film na 6

Nic dodac nic ująć. Ja od czasu do czasu mam ochotę na takie łatwe do przyswojenia filmy, trochę strzelania, trochę eksplozji, walk, żartobliwe odzywki. Jest relaks na te dwie godziny. Nie samym ambitnym kinem człowiek żyje o ile ten drugi gatunek ma ręce i nogi, dialogi trzymja się kupy, a forma nie zalała treści. Takim przykładem dobrej rozrywki z tych co ostatnio ogladałem byli Niezniszczalni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones