PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741981}

Szybcy i wściekli 8

The Fate of the Furious
6,9 99 317
ocen
6,9 10 1 99317
6,3 11
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 8
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 8

Charlize Theron

ocenił(a) film na 9

Oby nie okazało się ze będzie siostrą Decarda i Owena. Kompletnie wtedy by odlecieli ;)

GTRFan

Haha ;D
No, ale by bylo :P
W koncu bylaby w tej serii kobieta z czarnym charakterem w roli glownej :P

GTRFan

Tak, Charlize pojeździła trochu w Mad Maxie i obsadzili ją w FF8;-) Podobnie jak Statham'a wcześniej;-) Ok

Siachu

A mi sie wydaje że ona nie będzie siostrą będzie zbyt silna i ekipa Toretta będzie potrzebowała pomocy i wyciągną Deckarda z paki żeby im pomógł w zamian zdobędzie wolność i szanse na pozostanie w ekipie i będą to ciągnąc dalej zamiast Paula do drużyny wejdzie Statham kolejny dobry aktor i będziemy mieć dalej dobre kino akcji ale to tylko moja teoria szkoda że Paul odszedł do tej pory nie moge w to uwierzyć.......:(

ocenił(a) film na 5
pantoszczyszyn

A ja jestem ciekaw jak podbija stawki po ostatnich akrobacjach z latajacymi samochodami, jazda między wieżowcami i bieganiem po spadajacym autobusie. I nie wiem, czemu, ale ten film był już tak totalnie odrealniony, że aż mi się podobał :D

ocenił(a) film na 8
Doback

[spoiler]


No to już wiesz, mamy łódź podwodną, pseudo czołg, jazda po zamarzniętym morzu, Statham w rodzinie i zdrada Doma. Czegoś więcej?

CrissSkull

Brakuje tylko podróży w czasie,lub ataku kosmitów-ale to chyba w 9

ocenił(a) film na 10
pantoszczyszyn

to smutne ale niestety prawdziwe....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones