PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1270}

Szklana pułapka

Die Hard
7,5 227 tys. ocen
7,5 10 1 226550
8,1 34 krytyków
Szklana pułapka
powrót do forum filmu Szklana pułapka

Plakat.

użytkownik usunięty

Który idiota miał czelność zmienić stary, genialny plakat na obecny? Przecież to zakrawa o chorobę psychiczną.

ocenił(a) film na 10

Oni ostatnio w większości hitów filmowych zmieniają plakaty. Terminator 1, Inwazja na USA z Norrisem - wszystkie mają zmieniane plakaty. W sumie dobrze jest czasami przywdziać coś innego, ale powinno być dopasowane. Ten plakat Szklanej Pułapki nie jest może odstraszający, ale są o wiele lepsze od tego.

użytkownik usunięty
karoman4

Jakby nie patrzeć, to druga, trzecia i czwarta część też powinny mieć zmienione plakaty. Według mnie to głupota, żeby zamieniać naprawdę dobry plakat jakimś gównem z rysunkiem piramidy. To w ogóle się nie odnosi do filmu, ba! to nawet nie jest jeden z oficjalnych plakatów, tylko zapewne fan art.
Mogliby ten czas poświęcić na coś innego, usprawnianie serwisu z błędów, dodawanie nowych, ciekawych opcji...

ocenił(a) film na 10

Popieram, ten plakat to tragedia, owszem, można coś zmienić, ale nie na coś tak tandetnego :(

użytkownik usunięty

Dawać z powrotem Willisa!

Świetny plakat, wizjonerski.

użytkownik usunięty
adeck92

Wizjonerski? Takie coś to w paincie można zrobić. W ogóle nie oddaje klimatu filmu.

ocenił(a) film na 10

Kolega @adeck92 pewnie ironizował ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

Obyś miała rację bo różne mecyje już tutaj słyszałem :-P

ocenił(a) film na 10

Spokojnie ;-) Przetrwamy wspólnie tę próbę czasu ;-P

ocenił(a) film na 10

Obawiam się że twórca tego plakatu nie oglądał nawet Szklanej pułapki, ba nawet nie znał powierzchownego opisu fabuły. Tylko stworzy to 'coś' w oparciu o sam tytuł filmu

Idiota to nie potrafi dostrzec piękna plakatu, który jest rzeczywiście plakatem , a nie tylko screenem z filmu. Ludzie zapomnieli co znaczy słowo plakat i bardziej cenią zdjęcie brucea ze spluwą. Żałosne.

użytkownik usunięty
Xerxo

Popatrz na wpisy powyżej. Nie tylko ja uważam, że plakat jest do dupy, ale przecież! Ty jesteś koneserem i artystyczną dusza i z pewnością wiesz, jak powinien wyglądać plakat. O ironio.
Od kiedy to nałożenie zdjęcia Bruce'a i sfotografowany wieżowiec jest screenem z filmu? Wyjaśnisz mi, w którym momencie w filmie ów Willis ukazuje się przed kratami budynku z pistoletem w ręku, do tego tak stojącym, jakby ukrywał się za ścianą (której oczywiście nie ma, bo to nie screen z filmu).

Screen z filmu to ma koleżanka o nicku karoman4 jako avatar. Pomyliłeś się, więc zanim będziesz wyzywał zastanów się, czy masz rację.

ocenił(a) film na 10

Tak, to jest screen z DH1. To jest moment, kiedy McClane natknął się na Grubera.

ocenił(a) film na 10

Żaden "idiota". Po prostu jakiś czas temu została wprowadzona możliwość określania języku przy dodawanych plakatach. Jak tym językiem jest polski, a pozostałe okładki nie mają go ustawionego, to plakat automatycznie przeskakuje na główny. Ustawcie ktoś temu dawnemu polski, a powinno wrócić do normy.

A Xerxo to troll i jego nie warto słuchać co chrzani. Kiedyś pamiętam ciągle - mimo non stop blokowanych postów, pisał o zakończeniu Szóstego zmysłu.

ocenił(a) film na 10
Freeman47

Dziękuję za ostrzeżenie przed tym osobnikiem. Tak coś przeczuwałam, że on jest z trollowatych.
Tak w ogóle, to pozdrawiam Cię serdecznie ;-)

ocenił(a) film na 10
karoman4

Dzięki za pozdrówka;]

ocenił(a) film na 10
Freeman47

Nie ma za co ;-)

użytkownik usunięty
Freeman47

Ostrzeżenie się przydało. Już wiem, aby nie dyskutować z tą mendą społeczną. I dzięki za wytłumaczenie, jak działa ów system dodawania plakatów :)

ocenił(a) film na 10

Już się zajęłam tym.

użytkownik usunięty
karoman4

Polać jej! Może Wyborowa? Ulubiona wódka Willisa, którą reklamuje :-D

ocenił(a) film na 10

Nie prawda. Sobieski, to jest wódka, której jednym z właścicieli jest Willis.

użytkownik usunięty
karoman4

Cholera. Ja napisałem Wyborowa? ech, nie służy mi ten wieczór dzisiaj. Oczywiście, że Sobieski! On bodajże chciał kupić apartament nawet gdzieś w Poznaniu / Wrocławiu chyba. Gdyby to uczynił, ja z chęcią opracowałbym plan, aby się włamać dokładnie tak, jak MacClane przez otwory wentylacyjne, do tego mieszkania.

ocenił(a) film na 10

We Wrocławiu.

ocenił(a) film na 10

Jest już normalny. Trochę zachodu było, bo "trza" było napisać do któregoś admina, ale efekt jest... piorunujący :P

użytkownik usunięty
Freeman47

Do którego z administratorów napisałeś? Mam ten sam problem z plakatem, ale przy serialu "Breaking Bad".

ocenił(a) film na 10

Zobacz jaki ten wcześniejszy ma język ustalony. Jeśli jest międzynarodowy, to nie można będzie zmienić.

użytkownik usunięty
Freeman47

W jaki sposób można sprawdzić język plakatu?

ocenił(a) film na 10

Kliknij na panelu z lewej strony "Plakaty", potem najedź na ten co chcesz i pojawi się "Zgłoś poprawkę". Przejdziesz do formularza kontrybucji i na niej będzie widać jaki jest język.

użytkownik usunięty
Freeman47

Język jest ustawiony na USA :)

ocenił(a) film na 10

A no to w takim razie http://www.filmweb.pl/user/Beeshop do tego pana w trzeba zgłaszać podmianki plakatów ;]

użytkownik usunięty
Freeman47

Ja to mam pecha. Brakuje mi jednego punktu aby napisać prywatną wiadomość ;p

ocenił(a) film na 10
Freeman47

Ustawili, ten co trzeba. Cierpliwość się opłaca ;-)

ocenił(a) film na 10
Freeman47

Brawo, w końcu normalny plakat