PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 009
ocen
3,0 10 1 8009
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

Ten film to jest totalna porażka!!! Na początku filmu jest komunikat, że film składa się z iluśdziesiąt dwuminutowych filmików, które można oglądać w dowolnej kolejności. Mam wrażenie,ze to pomysł producenta, by cokolwiek ratować. Równie dobrze mogłam obejrzeć 112 reklam trzydziesto sekundowych lub co dwie minuty przełączać na inny kanał w tv. W tym filmie nie ma tematu, nie ma problemu. A jedyny jaki widziałam, to ja na fotelu w kinie. Przyznaję były ładne zdjęcia w filmie i totalnie głupie sceny. Oczywiście powstaje pytanie, kto tej reżyserce dał znowu pieniądze. Nie znam odpowiedzi-ale wiem jedno. Na szczęście biletu nie kupiłam.

misi_2

sama reżyserka mówiła, że film skałda się ze scen życia głównej bohaterki, które można ukladać dowolnie, tak aby powstała pewna całość, w tym wypadku Rosłaniec stworzyła własną wersję

Filomena00

Problem w tym, że nie powstaje całość. Wszystkie sceny sa prawie o tym samym - tyle, że pokazanie w rózny sposób. Pomysł,by to ukladac jak kostkę rubika byłby super-gdyby coś za tym szło.

misi_2

to w końcu widziałaś czy nie ? jak widziałaś nie kupując biletu ???

ocenił(a) film na 4
patryk_filmaniak_88

są pokazy specjalne, wejściówki itp.

zeteenoen

to wiadomo, ale można trochę logiczniej pisać , ale jak już ktoś jest nastawiony na to żeby dowalić to nie ma siły, aby coś zmienić

Daria1983

absolutnie nie miałam na celu "dowalać". Uważam, ze artyści mogą poszukiwać... a ta rezyserka kręci się wokół włannej osi. Pochwaliłam zdjęcia oddając sprawiedliwość. Ale film jest zły.

zeteenoen

Dziękuję! :-)

patryk_filmaniak_88

oh - byłam na pokazie specjalnym :-) widziałam. NIe wypowiedziałabym się,gdyby było inaczej :-)

misi_2

Jak dla mnie nie było aż tak źle jak się o nim mówi. Na pewno wszystko zależy od nastawienia i oczekiwań które stawia się filmowi przed obejrzeniem.

misi_2

a sceny seksu po co były w tym filmie by zatuszować besens całości?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones