PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754595}
3,0 8 013
ocen
3,0 10 1 8013
3,3 20
ocen krytyków
Szatan kazał tańczyć
powrót do forum filmu Szatan kazał tańczyć

Pytanie dla tych co widzieli,jeśli podobał mi się film Galerianki to jest szansa że ten też będzie mi się podobać? Jest jakieś podobieństwo?

ocenił(a) film na 1
HugoMaserati

Galerianki i Bejbi blues były wg mnie dobrymi filmami. Mają swoje wady, ale są okej wg mnie, natomiast to jest straszliwe gówno. Współczuję każdemu kto wyda na to swoje pieniądze.

HugoMaserati

Nooo mi się podobały Galerianki, było to dla mnie 'coś nowego' jeśli chodzi o poruszany temat itp. Przy Szatanie, też jak dla mnie jest to 'coś nowego' tylko w innym aspekcie, obrazu i opieraniu się na Instagramie. No cóż, zależy jakie są Twoje oczekiwania, jak dla mnie zawsze warto sprawdzić samemu

ocenił(a) film na 6
HugoMaserati

Galerianki to już klasyk :) natomaist Szatn jest zupełnie innym filmem jeżeli chodzi o zastsowaną technikę, która przypomina mi trochę jak zdjęcia z polarojda, co według mnie jest ciekawą koncepcją, a tema równie mocny co w Galeriankach

ocenił(a) film na 5
HugoMaserati

Juz abstrahujac od tresci czy jakosci filmu. Moje skojarzenia natomiast budzi zupelnie inny film... "Sala samobojcow" - w podobny sposob dziwaczna estetyka i psychodeliczny klimat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones