PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746389}

Sully

7,3 93 825
ocen
7,3 10 1 93825
6,0 26
ocen krytyków
Sully
powrót do forum filmu Sully

Nie chcę nic mówić, ale to jest trochę bullshit z tym, że oskarżali Sully'ego o to, że mógł wylądować na jednym z pobliskich lotnisk. Owszem badali te okoliczności, aczkolwiek wynik śledztwa był na korzyść obu pilotów. Ciekawych lotnictwa odsyłam do serii "Katastrofy w przestworzach"- był tam również odcinek o wodowaniu na rzece Hudson ;).

szutka_szuti

Będzie trochę spoileru

Filmu jeszcze nie widziałam, ale w trailerze, też mnie to zaciekawiło. W katastrofach ten wątek (że mogli dolecieć) miał paręnaście sekund, ale dało się wywnioskować, że w sytuacji w jakiej znalazła się załoga, oraz to co robili przez te pierwsze minuty po zderzeniu nie dawały im szans na dolecenie do jakiego kol wiek lotniska, wiec mnie ten motyw w trailerze zdziwił.

Chociaż widziałam, ,żę nawet w Katastrofach i podobnym "Tuż przed tragedią" zdarzają się, że ten sam lot (np. lot Hellios który się rozbił w okolicach Aten podajże) miał parę sprzecznych ze sobą faktów (w Katastrofach do momentu zderzenia przytomny był ino stewart, a w innej wersji tego samego Heliosa było ze przytomnymi był stewart i jego narzeczona też stewarte-sa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones