PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597349}

Street Dance 2

StreetDance 2
6,3 13 425
ocen
6,3 10 1 13425
Street Dance 2
powrót do forum filmu Street Dance 2

Niestety jest to najgorszy film taneczny mało tańca , najgorszy aktor głowny jakiego kolwiek do tychczas widziałem w filmach tanecznych , nawet w polski film był lepszy . Śłaby film za dużo by wytykac błedów , niech jeszcze raz przejrza sobie jedynke , albo niech spojrza na Step Up to już najwysza pułka ....

ocenił(a) film na 3
ciupcius23

Nie wiem czy najgorszy ale dla mnie filmy taneczne poza Step Up to badziewie a ten byłby na czele tego badziewia. Jedynka dawała radę ale to co obejrzałem w tym filmie to jest jakaś porażka. Nie wiem co ludzie widzą w tym filmie. 3/10.

ciupcius23

Jeżeli uważasz że ten film był najgorszy to chyba jednak nie widziałeś/łaś tego... http://www.filmweb.pl/film/Beat+the+world.+Taniec+to+moc!-2011-579852 Według mnie przy tym filmie StreetDance jest wspaniały, a przynajmniej na tyle dobry by kiedyś do niego wrócić.

ocenił(a) film na 7
ciupcius23

Jest dużo gorszych filmów tanecznych, ten niestety nie był najlepszy, ale całe szczęście Sofia utrzymała jakoś ten film.

ocenił(a) film na 10
ciupcius23

Mi się film ogólnie podobał , ale zgadzam się z tym że aktor zgrający Asha był kiepski . Nie wiem skąd go wzieli ale za grosz talentu aktorskiego nie miał i cięzko było na niego patrzeć , gdyby nie Sofia to bym go wyłączyl zaraz po zobaczeniu pierwszych minut.

ocenił(a) film na 3
nicolas39

Potwierdzam. Gdyby nie Sofia i elementy latynoskie to 1 byłaby za wysoką notą dla tego filmu.
Niestety bardzo słabiutki ten film.

ocenił(a) film na 7
ciupcius23

a ja się nie zgadzam, może gra aktorska dno, ale za to bardzo dużo tańca. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones