PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682191}

Star Trek: W nieznane

Star Trek Beyond
6,6 49 662
oceny
6,6 10 1 49662
5,8 18
ocen krytyków
Star Trek: W nieznane
powrót do forum filmu Star Trek: W nieznane

Kocham wszystkie części Star Trek, ale ta ostatnia była zrobiona "na siłę" (nie podobała mi się,
nudna), więc wątpię żeby ta okazała się sukcesem :/. A szkoda....

ocenił(a) film na 6
Trolleczek

KHAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!


Hmmm...

Wolę wykonanie Shatnera. Mimo wszystko. :)

ocenił(a) film na 6
Trolleczek

Twoim zdaniem była nudna, moim - super.

Tigercub

Każdy ma swoje zdanie ;)

Tigercub

Podpisuję się pod tym. Jedna z lepszych (wg mnie) części. Tylko oryginalny Gniew Khana był lepszy.
Nie należy zapomnieć, że w poprzedniej lini czasowej Kirk i ekipa mieli do czynienia z Khanem już wcześniej.
Film był tylko rozwinięciem i zakończeniem tego wątku. Tutaj w nowej wersji Khana spotykają po raz pierwszy.
Oryginalny Khan Ginie. Odświeżony Khan zostaje zahibernowany.

A co do Krzyku Shatnera i Spocka. Shatner Rulez :)

Trolleczek

To, że jedna częśc była gorsza nie znaczy, e każda kolejna taka będzie. Oduczcie się spisywać na straty każdy film po gorszej czesci

Trolleczek

na sile to cię ojciec zrobil :D

regoat

i kto to mówi ;)

Trolleczek

A, nie podobało ci się? A twórcy o tym wiedzą, że właśnie dlatego nie odnieśli sukcesu? Bo oni jak idioci liczą co mają na koncie, zamiast ciebie zapytać :( A na kontach mają pół miliarda dolarów. Zwróciło im się trzy razy? Jakoś tak. To klapa kompletna, faktycznie.

semira1

Zwrociło sie i co z tego? tu chodzi o zarobienie na filmie a nie by sie tylko zwrocilo za budzet i promocje.

The_Fallen

Idą święta, możesz mi złożyć życzenia szczere? Mogę się zrewanżować :)
Mianowicie chciałabym w przyszłym roku doświadczyć przynajmniej jednej takiej klapy finansowej. Włożyłabym 200 mln, a wyciągnęłabym 500 mln. W dolarach. No faktycznie, nie wiem jak się z tego podniosą...
A zyski z filmu liczy się tak: produkcja to budżet i tyle wykłada producent. Czyli w tym przypadku 200 mln. W to jest wliczona promocja, jakieś 30 procent jej kosztów. Resztę za promocję płacą dystrybutorzy. I dostają w zamian jakieś 45% procent wpływów za bilety. Do producenta trafia jakieś 75% dochodów z filmu. A więc z zarobionych 500 mln producent dostaje jakieś 375 mln, wydał 200 mln, czyli dostaje nazad 175 mln. NETTO, już po odliczeniu wszystkich kosztów. A to tylko z kin! Do tego dochodzą telewizje, dvd i gadżety.
Jedna taka porażka i jestem ustawiona do trzech pokoleń w przód...

semira1

To i tak niewiele.

użytkownik usunięty
semira1

Już po świętach, ale i tak życzę Ci serdecznie takiej inwestycji, żebys włożyła swoje 200mln dolarów, które... no właśnie, które zapewne masz? Oh, wait.....

A skąd ty możesz wiedzieć, co ja mam, a czego nie mam? Naprawdę uważasz, że ludzie mający taką kasę... no właśnie co? nie korzystają z netu? nie umieją pisać?
Oczywiście, że nie mam 200 milionów dolarów. To tak hipotetycznie było, ale ty chyba masz o bogatych ludziach jakieś dziwne czołobitne przekonanie...

użytkownik usunięty
semira1

Zapewniam, że multimilionerzy nie marnują czasu na takie filozofowanie na forach internetowych, lol.

No chyba sobie ze mnie żartujesz... Poważnie uważasz, że siedzą w chmurach i oddają się filozoficznym rozmyślaniom? No fakt, co możesz wiedzieć o milionerach. Chodziłam kiedyś do szkoły z dzieciakami milionerów i całkiem przyziemni byli. I dzieciaki i ich bogaci rodzice. Plebejskim rozrywkom też się oddawali. Wiem, że się tv naoglądałeś i myślisz, że tylko spędzają czas na rautach i zebraniach poważnych zarządów, ale tak życie nie wygląda. Siedzą też na forach.

użytkownik usunięty
semira1

A wtedy się obudziłaś. Mimo wszystko pozdrawiam.

Powaznie uwazasz, ze wszyscy na swiecie, poza mitycznymi milionerami, siedza na posadkach za najnizsza krajowa? A wszyscy, ktorych zycie jest inne niz twoich starych i twoje od 1go do 1go klamia? Masz smutne zycie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones