PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 153
oceny
7,2 10 1 158153
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

W najbliższą środę w większości kin pojawi się po jednym seansie...z dubbingiem. TYLKO I WYŁĄCZNIE. 10 dni przed premiera fajna sprawa, ale kto normalny chodzi na dubbing.

ocenił(a) film na 7
Bad_Blake

Dokładnie. Chętnie bym się wybrał na przedpremierę, ale nie jestem masochistą i nie pójdę na dubbing. Czy tak ciężko jest dać ludziom wybór?

ocenił(a) film na 1
thorin3

Później kina będą się chwalić ile osób poszło na dubbing.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

ocena 1?

ocenił(a) film na 1
kubix45

Tak

ocenił(a) film na 9
Robert831231

Ponieważ?

ocenił(a) film na 1
kubix45

Np ponieważ to nie mój Spider Man i czekam na kolejny reboot tej postaci. Plus wiem już też o czym jest fabuła i też mi się nie podoba.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

dżisss, skąd się biorą tacy ludzie..

ocenił(a) film na 1
kubix45

Mogę mieć w nosie politycznie poprawnego Spider Mana, tak jak Ty możesz iść na 5 część filmu gdzie pewnie poprzednie dwie części Ci się nie podobały I oglądać fb w kinie żeby nie zasnąć.

ocenił(a) film na 9
Robert831231

Ojoj, dwie poprzednie części Transformersów mi się akurat podobały, a teraz rozmawiamy o Spider-Manie ;)

ocenił(a) film na 8
Robert831231

Skoro dali przed premiery z dubbingiem to znaczy już sporo osób na nie chodzi .

ocenił(a) film na 8
Dimetro

*że

ocenił(a) film na 8
thorin3

Wybór się daje jeśli jest opłacalny , skoro dali dubbing to znaczy że jest bardziej opłacalny :D

ocenił(a) film na 7
Dimetro

chyba dla głowonogów ... chciałbym iść na napisy, ale pierwszy seans był dopiero po 20 a ja kończyłem dziś o 15:30 i chciałem obejrzeć bezpośrednio po wyjściu z pracy, nie miałem zbytnio wyboru ...

diabol44

Wolę wersję oryginalną lub dubbing, bo napisy to 70-80% tekstu (i to w interpretacji tłumacza). Wolę oglądać słuchając niż czytać niewiele widząc!!! FILM SIĘ OGLĄDA A NIE CZYTA - z książką jest odwrotnie HE HE!! Ale jak preferujesz czytanie i żarcie ("hrupków" i "Chembergerów") oraz gadanie przez tele-smart-fon podczas seansu to ja "nie mam pytań".

ocenił(a) film na 8
diabol44

Na twoim miejscy nie obrażał bym ludzi lubiący dubbing ;)

ocenił(a) film na 7
Bad_Blake

W Częstochowie na szczęście będą wyświetlane obie wersje. Dzięki za info, nie wiedziałem, ze będzie prapremiera.

użytkownik usunięty
adee

Pewnie na wersje z Dubbingiem chodzą dzieci które jeszcze nie potrafią nadążać za napisami.Ale z tego co wiem w Cinema City jest seans z napisami

ocenił(a) film na 7

góra 1 albo 2 dziennie ....

No ja po 40-tce! Wolę wersję oryginalną lub dubbing, bo napisy to 70-80% tekstu (i to w interpretacji tłumacza). Niestety, ale wzrok już nie ten a słyszę bardzo dobrze. Wolę oglądać słuchając niż czytać niewiele widząc!!! FILM SIĘ OGLĄDA A NIE CZYTA - z książką jest odwrotnie HE HE!!

Bad_Blake

W dodatku 2D dubbing. Śmiech na sali, najgorsza z możliwych wersji.

kamilxxx09

2D dubbing śmiech - a wyjaśnisz dlaczego?? Jest 3D lub 4K??? I to już nie śmiech na sali!

Paraves

A dlaczego nie? Dubbing w takich filmach to najczęściej porażka - to raz. A dwa - takie filmy najlepiej oglądać w 3D, bo odbiór filmu wówczas na tym zyskuje. Łatwiej wciągnąć się w opowiadaną historię, w to co się dzieje na ekranie.

kamilxxx09

"filmy najlepiej oglądać w 3D, bo odbiór filmu wówczas na tym zyskuje"?? Być może, ja zyskuję ból głowy od okularów 3D, bo w kinach są kiepskiej jakości. Jak mnie coś uwiera to raczej się nie "wciągam". Tak na poważnie, 3D to bajer, lep na muchy. Dobry film obroni się nawet jak będzie czarno-biały, a kaszanka nawet w 10D nadal będzie kaszanką!!!

Paraves

No nie do końca jest tak, jak mówisz. W Heliosie 3D wygląda dobrze, a obraz nie jest przyciemniony. W IMAXIE już w ogóle nie ma problemu, bo 3D prezentuje się świetnie niezaleznie od tego, czy film jest robiony pod 3D czy nie. A ból głowy to już Twój indywidualny problem. Mnie tam nigdy nic nie boli, gdy oglądam filmy w tej wersji.

ocenił(a) film na 9
Bad_Blake

No jak, ja byłem na wersji 2d z napisami w kinie Atlantic w Warszawie. Widziałem, że w dwóch CC i jednym Multikinie też były napisy. Po prostu trzeba było trafić. Ale fakt - szkoda, że nie dali więcej seansów z napisami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones