PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659676}
7,2 158 204
oceny
7,2 10 1 158204
7,2 34
oceny krytyków
Spider Man: Homecoming
powrót do forum filmu Spider-Man: Homecoming

Oglądałem trylogię z Maguire, dwa filmy z Garfieldem i wczoraj ten najnowszy. Muszę przyznać, że te z Tobym były najlepsze. Taki powinien być Spiderman - student, bardzo inteligenty, cała szkoła z niego szydzi, aż zostaje ukąszony przez zmodyfikowanego genetycznie pająka dzięki czemu uzyskuje wiele cech i umiejętności. Wczoraj dostałem 15 latka, z piskliwym głosem, który od początku bawi się w Spidy'ego, to nie są jego umiejętności, a urządzenie, które pozwala mu walić sieciom na milion sposobów, z gadającym tutorialem. Nie jest bohaterem Nowego Jorku tylko dzieciakiem co stara się wejść w grono Avengersów. No i kostium - jakby to zupełnie inna postać była. Kompletnie do mnie to nie przemawia, nie tak wyobrażam sobie Petera Parkera. Film fajny, dobrze się bawiłem jak i widownia, ale to nie był Spider-man tylko jakiś małolat bawiący się w Spider-mana z gadżetami NASA uzbrojony po pachy.

użytkownik usunięty
ElGladiator

Czytales komiksy? i czy znasz slowo "adaptacja"?

ocenił(a) film na 6

Co mnie obchodzą komiksy? Jeden czytałem na podstawie pierwszej części z Maguire'em. To nie zmienia faktu, że nie podobał mi się taki Spider-Man. Inaczej go widzę. Tyle. Nie mówię, że coś tu jest źle i wgl. Po prostu nie trafia w moje gusta. Parker w serii z Maguire był dla mnie najbardziej odpowiedni.

ocenił(a) film na 8
ElGladiator

O jakie jego umiejętności ci chodzi? Jeśli o strzelanie organiczną siecią z nadgarstków to był to był to glupi pomysł reżysera pierwszej trylogii.
Spider Man BYŁ dzieciakiem, który zyskał super moce i nigdy nie był taką ciapą, jak Tobby, na którego nie mogę wręcz patrzeć, a kostium jest fajny. Film ma inne problemy niż te, które wymieniłeś.

ocenił(a) film na 6
lelen_lis

Mi tam się to podobało - Parker ugryziony przez zmodyfikowanego pająka, zyskuje umiejętności - szybkość, nieograniczoną sieć, siłę itd. I nie podoba mi się, że Spidy to właśnie dziecko, które jest Spidy'm dlatego, ze ma urządzenie walące siecią + drona i tą Karen-Przewodnik. Kompletnie tego nie kupuje. Nie jestem ekspertem jeżeli chodzi o Spidermana, nie wiem jaki był w książkach, komiksach itd. Podobała mi się seria z Maguire, to był najlepszy Spider jakiego widziałem. Też mi się ten aktor za bardzo nie podobał ale z wszystkich, których widziałem (Maguire, Garfield i wczoraj Holland) ten najbardziej mi odpowiadał.

ocenił(a) film na 8
ElGladiator

To ci powiem, że nastoletni Parker sam zbudował wyrzutnię cieci i opracował formułę samej sieci.
Filmowy strój jest uzasadniony, gdyż ten Peter Parker jest fanem Tonnego Starka i to Tony Stark zbudował mu kostium a domowej roboty strój Petera wygląda w końcu tak, jakby wyglądał strój przygotowany przez nastolatka.

ocenił(a) film na 6
lelen_lis

No ok, niech tak będzie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones