PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 137
ocen
7,3 10 1 112137
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Scena końcowa

ocenił(a) film na 9

Czekajcie na scenę końcowa po napisach. Bo warto.

ocenił(a) film na 7
Shumitu

Faza trzecia skończyła się ze śmiercią Starka. To teraz jest już faza 4.

Alex_Tyler

Nie, mimo wszystko Spider-Man: FFH kończy 3 Fazę, a nie Endgame.

ocenił(a) film na 7
Vika16

Możesz mieć rację ale dla mnie To bez sensu. Spokojnia ten film mógł otwierać 4 fazę, a na koniec fazy 3. spektakularne Endgame. Podobna sytuacja była z Antmanem po pokonaniu Ultrona. Mógł wliczać się już do fazy 3, a nie 2.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Wielu jest takiego zdania. Ja w sumie też. To nie zmienia faktu, że oficjalnie, ten Pajączek należy do fazy 3.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

FFH to epilog i 3 fazy. Zobacyzmy co Marvel Studios zapowie na SDCC w tą sobotę bodajrze. Narazie nic jeszcze niei wiadomo. Ale gdyby miał obstawiać. BP 2, Doctor Strange 2, Captain Marvel 2(do tego pewno scena po napisach z FFh nawiązywała) GOTG vol 3. i Parę nowych postaci.

ocenił(a) film na 7
vangance

ok ok

gikkiri

A w wersji, którą pobrałem jest tylko jedna scena po napisach. Nic nie ma o Furym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Lol987654321_filmweb

Rozwiń temat :)

ocenił(a) film na 8
Lol987654321_filmweb

Tak mówisz? Widać jakie filmy oceniasz wysoko.. Gust to ty masz faktycznie

ocenił(a) film na 7
ashleyyy

Jakżem już wytrzymał 30 minut trailerów na początku to mnie spychaczem z końcówki nie wyrzucili. Zresztą nie tylko mnie. Musze powiedzieć, że miło się zaskoczyłem tą częścią. Nadal żałuję komediowego podejścia do postaci, ale podobno wzorem Pottera co film to nowy rok nauki więc może z czasem spoważnieje i mają na to plan. Następna część biorąc pod uwagę właśnie sceny po i między napisami szykuje się ciekawie.

ashleyyy

A co w niej jest? Tak po krótce.

ocenił(a) film na 8
ashleyyy

To było świetne, no po prostu nie dam rady wytrzymać do kolejnej części

ocenił(a) film na 10
ashleyyy

Rewelacja film jak i sceny po napisach, fajnie zobaczyć JJ ponownie w wykonaniu tego aktora, co do Nicka, od początku przypuszczałem, że cos jest nie tak, jak Hill na początku powiedziała do niego Nick, a jak wiemy po Capotan Marvell, nikt do niego tak nie mówi.

ocenił(a) film na 5
ashleyyy

Kij ze skrulami. JONAH jameson! To bylo cos.

ashleyyy

Ale wy tu rozkminy robicie bez sensu. Pierwsza scena i pojawienie sie JK Simmonsa to zwiastun nadchodzącego Multiversum. A scena 2 to Fury zakłada kosmiczne SHIELD a na ziemi kto inny robi jego robote. Wsio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones