PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728191}
6,9 55 560
ocen
6,9 10 1 55560
5,1 14
ocen krytyków
Snowden
powrót do forum filmu Snowden

Ciekawe kto zaniża ocenę. Nawet nie było premiery, a już głosują.

ocenił(a) film na 7
nati2099

NSA!

nati2099

Trailer wszystko psuje. Jeszcze tylko wbychów CGI i LinkinPark w nim brakowało.

ocenił(a) film na 8
los7

Linkin Park to ty szanuj.

goku94

ja tam do linkinkpark nic nie mam. nawet szacunku xD

użytkownik usunięty
nati2099

Minjsują ludzie którym nie odpowiada niewygodna prawda, że wszystko o nich jest zbierane, magazynowane, analizowane, a w przyszłości może być użyte przeciwko nim.

Powiesz takiemu, że NSA o nim wszystko wie, to zamiast wykasowac konto na FB to będzie wyzywać ciebie od ludzi w aluminiowych czapeczkach.

Widzialem i moge tylko polecic. Co innego znac fakty, a co innego zobaczyc. Zrobiony znakomicie, a najwazniejsze zdanie powiedziane w calym filmie to: "Terroryzm to tylko sciema. Amerykanom chodzi tylko I wylacznie o totalna kontrole ekonomiczna nad calym swiatem"

ocenił(a) film na 8

A trotylu przypadkiem w głowie nie masz?

Nie ma opcji wykasowania konta na FB.

użytkownik usunięty
perun_6

https://www.facebook.com/help/224562897555674?helpref=faq_content

Nawet po dwóch latach wystarczy napisać maila do obsługi facebooka i mogą przywrócić Ci konto, ze wszystkimi opcjami (posty, znajomi, grupy etc.) z dnia w którym zamknęli.

zasmucę cie, ale skasowanie fb nic ci nie da... ba, nawet jak coś zmienisz w danych, to stare dane i tak zostają w ich informacjach. Smutna prawda.

nati2099

Trailer zapowiadal film ciekawie. Ale szczerze....nie warto jak dla mnie bylo isc do kina. Historia sama w sobie ciekawa, ale sposob w jaki ja pokazano sprawia, ze film jest nudny. Liczylam na jakas wieksza akcje, ze cos bedzie sie dzialo....totalne rozczarowanie.

fastbolek

Historia Snowdena jest ogólnie znana wszem i wobec. Idąc do kina wiedziałem co idę oglądać i się nie nastawiałem na "szklaną pułapkę".

ocenił(a) film na 6
fastbolek

Zgodzę się z opinią, że historia filmu jest jak najbardziej słuszna i ciekawa. Natomiast sama realizacja nie przypadła mi do gustu. Film jest niekiedy nudny. Bardziej bym to widziała jako film w połowie dokumentalny z materiałami prasowymi z czasów omawianych wydarzeń.

ocenił(a) film na 5
Masako

zgadzam się w 100%. realizacja filmu pozostawia wiele do życzenia. Film powinien być krótszy, bo ponad 2h to stanowczo za dużo. Rozciągane sceny, jedynie na co warto zwrócić uwagę, to muzyka. Jak dla mnie dobrze dopasowana - duży plus.

ocenił(a) film na 6
nati2099

ja widzialem w ten weekend w czeskiej pradze gdzie premiera juz miala miejsce. dalem 6 bo na wiecej wg mnie nie zaslugiwal

konofilius

a śmiesznie Snowden gada po czesku?

ocenił(a) film na 10
nati2099

Niektórzy widzieli, w USA.

nati2099

Ale jest już e Net-cie...już mam i biorę sie za oglądanie .

ocenił(a) film na 8
nati2099

Premiera w PL była w listopadzie, ale film w sieci jest już od października, a od grudnia w 1080p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones