PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32012}
6,3 27 418
ocen
6,3 10 1 27418
5,7 6
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Pet Samatary

ocenił(a) film na 7

"Pet Sematary" jest zaskakującym i klimatycznym horrorem. Przedstawiona historia jest
oryginalna i wciągająca, ale z drugiej strony oczekiwałem większego wgłębienia się w temat
indiańskiego cmentarza, jego historii i działania. Liczyłem także na dokładniejsze
przedstawienie relacji głównego bohatera z sąsiadem.
Efekty są niestety bardzo nierówne, jest kilka smacznych scen gore, ale jest też sporo
'wizualnych' efektów które się już mocno postarzały. Od aktorów oczekiwałem trochę więcej
ekspresji, Bo tak jak Fred Gwynne zagrał swoją postać fenomenalnie, tak o rodzicach tego
samego powiedzieć już nie mogę (z naciskiem na Denise Crosby, która często wręcz
irytowała). Kiepsko też z postacią chłopca, bo ten był taki pocieszny i słodki, że gdy doszło do
finału i powinien być przerażający to absolutnie nic z tego nie pykło, może to przez jego wiek.
Niekiedy zachowania bohaterów i ich decyzje były wręcz debilne, jak choćby w kulminacyjnej
scenie z latawcem. Ten film mi się podobał, ale po seansie czuję pewien niedosyt, czegoś mi
w tym wszystkim brakowało. Tak jakby niektóre wątki były potraktowane wprost po
macoszemu.
Żywiłem nadzieję, że dostanę trochę więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones