PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32012}
6,3 27 418
ocen
6,3 10 1 27418
5,7 6
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Ostatnia scena-fuu!

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem wczoraj ten film na tvn 7.Trzeba przyznać,że dobrze zrobiony,szczególnie niektóre sceny są mocne.Ma swój nastrój.Ale ostatnia,w której główny bohater całuje się ze swoją ,,wygrzebaną" żoną jest po prostu obrzydliwa!Blee.

Houseboy

Ja bym jej nie nazwała obrzydliwą, raczej... romantyczną. Kiedy Louis podchodzi do żony i bez obrzydzenia, a wręcz z miłosnym spojrzeniem całuje ją w rozkładające się usta... Widać, że do szaleństwa kochał jej duszę, a nie ciało.

ocenił(a) film na 7
Houseboy

Przed obejrzeniem filmu przeczytałam twojego posta i spodziewałam się naprawdę mocnego zakończenia, a tu nic. Przecież to zupełnie nie było obrzydliwe, a ona jeszcze się nie zdążyła rozłożyć nawet częściowo.

dkf

Racja - sama się może nie rozłożyła ... ale z tego co pamiętam to nie miała lewego oka, z którego sączyła się jakaś dziwna wydzielina, cała była we krwi i prawdopodobnie nie pachniała zachęcająco. Pomimo tego mąż nie może się od niej oderwać... Sam romantyzm :)

ocenił(a) film na 7
Houseboy

No tak,być może trochę w tym było romantyzmu:)

ocenił(a) film na 8
Houseboy

Po tej scenie zrobiłem sie głodny... :P

daniel71830

Smacznego :)

ocenił(a) film na 2
daniel71830

A mi zrobiło się niedobrze...

ocenił(a) film na 7
Houseboy

W "Nekromatniku" są bardziej miłosne sceny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones