PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32012}
6,3 27 418
ocen
6,3 10 1 27418
5,7 6
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

Film ogólnie dobry, wywarł na mnie wrażenie, bo już nie pamiętam kiedy ostatnio śniło mi
się coś związanego z obejrzanym horrorem. Zastanawia mnie tylko jedno, podczas
zwiedzania cmentarza była tam mowa o pogrzebanej złotej rybce. Ona też zmartwychwstała? :D

użytkownik usunięty
xDDDx

Złotą rybkę pochowano na smętarzu dla zwierzaków, a tam pochowane istoty nie wracają do życia. Trzeba je pochować na cmentarzu Micmaców.

ocenił(a) film na 7

A to nie był jeden i ten sam cmentarz? Musiało mi się wczoraj trochę przysnąć na moment... Ale jakby się ją pochowało na cmentarzu Micmaców to co? ;D

xDDDx

Pewnie by przyczłapała do domu. ; ] Hehe ; ] A jeśli chodzi o sny związane z horrorami... Mam je po każdej ekranizacji powieści Kinga, dlatego je tak bardzo uwielbiam. : ]

gramer_filmweb

Ja mam tak samo. Po obejrzeniu Cujo śniło mi się, że to mój pies ma wściekliznę...Brrrr

xDDDx

Powiem że to był chyba najstraszniejszy horror jaki widziałem, masakrycznie bałem się tego dziecka :D W sumie to chyba pierwsze dziecko w takiej postaci w filmach ... Ocena 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones