PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32012}
6,3 27 403
oceny
6,3 10 1 27403
5,7 6
ocen krytyków
Smętarz dla zwierzaków
powrót do forum filmu Smętarz dla zwierzaków

..

ocenił(a) film na 1

Specjalnie się zalogowałam, żeby dodać ocenę 1. W dniu w którym skończyłam czytać tę książkę obejrzałam film. Żałuję i zdecydowanie odrazam

ocenił(a) film na 9
shy_2

Teraz specjalnie idz sie utopic niedorobie. Po pierwsze zadna madra osoba nie czyta najpierw ksiazki, a potem nie oglada filmu bo jeszcze nikomu w poltoragodzinnym filmie nie udala sie umiescic calej zawartosci setek stron. Gdybys mial mozg to wiedzialbys to ale z racji, ze go nie posiadasz to zostaniesz dalej na etapie rosliny. Pewnie kremu do opalania tez uzywasz po tym jak sie juz opalisz.

ocenił(a) film na 6
aproxx

Oj wybacz,ja najpierw przeczytałam książkę później oglądałam film, jasne , że mnie zawiódł..i to nie ma nic wspolnego z tym ,że nie umieszczą wszystkiego w filmie, chodzi o to ,że film jest taki typowo nudny..taka martwica mózgu,martwa dziewczyna, takie nie wiadomo co. Nie dziwię sie ,że SHY_2 się nie podoba- ma prawo... mi też się nie podoba film, podoba mi sie za to książka i z szacunku do niej wystawiłam 6... film mógłby być lepszy, ale nie zapominajmy , że mógłby być jeszcze o wiele gorszy.
Aproxx co do ciebie, to czytając książki "Lśnienie" "Tajemniczy ogród" czy "Gommora" super przedstawione w filmach.
Nic dodać nic ująć, więc nie oceniaj intelektu człowieka po tym co pierwsze robi , bo to głupota dopiero ....

ocenił(a) film na 9
TrefnaPanna

Nie oceniam ludzi po tym, ze napierw czytaja ksiazke, a potem ogladaja film. Oceniam ich po tym, ze po tym fakcie maja pretensje tylko i wylacznie do filmu, a nie samych siebie. Pozdro

aproxx

Uważam osobiście, że niemal zawsze książki przewyższają film. Ja sam znalazłem (w twórczości Kinga) jeden przypadek, gdy film jest lepszy od książki - opowiadanie 1408. Sam wstęp opowiadania (czyli dojście bohatera do drzwi pokoju) - świetne - a później zostało sprowadzone do najprostszej postaci. A film wg. mnie bezbłędny ;)

ocenił(a) film na 9
Tpicasso

Problem w tym, ze ksiazka pozostawia ci wiele twojej wyobrazni i tylko od ciebie zalezy jak ty to sobie dokolorujesz, a w filmie masz podane wszystko na tacy, czasem zawodzac, czasem oszalamiajac ...

Tpicasso


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

TrefnaPanna


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 8
shy_2

Zawsze mnie zadziwiało jak niektórzy ludzie uwielbiają chwalić się swoją głupotą i brakiem logicznego myślenia.

shy_2


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones