PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025119}
6,2 8 095
ocen
6,2 10 1 8095
5,5 4
oceny krytyków
Skołowani
powrót do forum filmu Skołowani

Audiodeskrypcja

ocenił(a) film na 8

Bardzo mi zależy na tym filmie z audiodeskrypcją (dla niewidomych). Czy jest taka dostępna?

ocenił(a) film na 6
anetazieba

Na Netflixie nie widzę takiej opcji. To jest w zasadzie ten sam scenariusz co w tym francuskim filmie Kręcisz Mnie. To chyba było na TVP. Czy tam była audiodeskrypcja to nie wiem. A filmu Skołowani nie widzę by był na DVD. Może gdyby był to była by tam audiodeskrypcja i wtedy mógłbym ci to zgrać z płyty i wrzucić na CDA. A wiem że jest możliwa audiodeskrypcja bo w google widzę, że jakieś kina puszczały takie seanse dla niewidomych w tamtym roku. Generalnie jak dla mnie francuski film był lepszy jeśli idzie o artyzm. Polacy tylko odtwarzają to co się tam raczej udało pokazać i w niektórych scenach jest niemalże jeden do jeden tak samo wyglądająca scena. Generalnie w polskim filmie ładnie wszystko wygląda. Aktor i aktorka w głównych rolach są po czterdziestce ale wyglądają bardzo dobrze. Idealnie ubrani, uczesani i przystojni, atrakcyjni, wysportowani, bez grama zbędnego tłuszczu hehe. Film jest atrakcyjny dla kobiet z pewnością. To jest film dla romantyczek. Jak dla mnie jednak wszystko wygląda jak z katalogu sklepu meblowego. Dużo jest kolorowego światła w scenach by było romantycznie no i by oczywiście pokazać, uwidocznić dobre rysy twarzy bohaterów. Oni są po prostu atrakcyjni i dlatego są takie zabiegi

ocenił(a) film na 8
k3421

Bardzo Ci dziękuję :) za wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Twoje uwagi co do filmu również są trafne! Chociaż tego francuskiego nie widziałam. Muszę to nadrobić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones