PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 774
oceny
7,3 10 1 90774
6,4 15
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

..........CAŁE SZCZĘŚCIE że nie zdubbingowali piosenek . No oprócz jednej , która na tle angielsko-języcznych utworów wypadła jak gówno przy torcie. Jako zadeklarowany przeciwnik dubbingu w kinach i nie tylko -- bardzo się ucieszyłem że rodzimi szansoniści rozrywkowi śpiewający do mielonego z burakami na weselach --nie skopali tej cudownej bajki. Sam film to majstersztyk dopracowania zarówno animacji jak i muzyki. ''Rozśpiewany ZWIERZOGRÓD'' to murowany przebój animowany obecnego roku kinowego. Na koniec --''panią'' z Banku powinna reprezentować w bajce nie Lama tylko Skunks rodzaju żeńskiego ...albo pijawka :-). Nota 8 pkt.

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się żadnej piosenki po polsku, ale zaskoczyło mnie to, że nie odstawała pod żadnym pozorem od reszty i naprawdę została wykonana perfekcyjnie.

marcusfenix345

Powtórzę slogan : Jak to w życiu --jeden zbiera znaczki , drugi lubi jak mu nogi śmierdzą ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones