PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 487 tys. ocen
8,0 10 1 486566
5,9 25 krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

za 4 czy 5 razem

ocenił(a) film na 5

film udało mi się obejrzeć, jak w tytule, gdzieś za około tym właśnie razem. poprzednie kończyły się niestety, ale spaniem przed laptopem. jak dla mnie ten film zbyt wolno się toczy. choć lubię dramaty, filmy akcji to raczej nie moja bajka, ten był zbyt rozciągnięty, za duża celebracja zupełnie 'nieistotnych' scen. przez pół filmu myślałam, że Ben pomagał tym ludziom, ponieważ obraził tego niewidomego gościa, takie zadośćuczynienie. później okazało się, że jednak wypadek. tak sobie myślę, część osób mówi, że poświęcenie dla Emily, ale Ben rozbudził w niej wielkie uczucia, a później znika bez słowa. gdybym ja była na jej miejscu, na pewno nie chciałabym żyć 'kosztem' jego życia. według mnie to nie było szlachetne, paradoksalnie powiedziałabym egoistyczne. pomijając fakt, że przy przeszczepach naprawdę sporo rzeczy musi się zgadzać, więc na pewno musiałby zrobić mnóstwo badań i mieć dostęp do badań Emily. ogólnie film jest zbyt nierealny. a później (ostatnia scena) wybrał dla Emily przyszłego męża - Ezrę czy jak to interpretujecie?
wzbudza jakieś emocje, refleksje - to na plus. i to zdanie do hokeisty: 'jesteś dobrym czlowiekiem … nawet kiedy nie wiesz, ze ktoś Cie obserwuje’. spodziewałam się jednak czegoś więcej

ocenił(a) film na 5
blaablaa

Bardzo ładny komentarzach dzięki któremu nie będę się musiał bardzo rozpisywać bo mam podobne odczucia.Ja również zasypiałem przy tym filmie,jeden raz zrezygnowałem z niego po 30 min,drugi raz choć byłem na prawdę wyspany to jednak musiałem się zmusić do tego by znów nie zasnąć i udało się :D choć warte uwagi w tym filmie jest zaledwie 30 min.Co do nierealności zgadzam się,co do plusów też się zgadzam zresztą ładnie ujęłaś te najważniejsze plusy które wpływają na ocenę.Wiedz podsumowując film jest nudny i słaby ale broni się swoim przekazem oraz emocjami w końcówce ale to jest i tak zbyt mało bym dał wysoką ocenę tym bardziej że filmy ocenia się za całość,dlatego ode mnie 5/10.Bardziej by mi tu pasował tytuł nie 'Siedem Dusz' tylko "Film o człowieku który myślał że ma podzielną uwagę".Pozdrawiam