PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 487 tys. ocen
8,0 10 1 486575
5,9 25 krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

Film fenomenalny.

ocenił(a) film na 10

10/10, film fenomenalny, świetna gra aktorów, Will Smith jak zwykle genialny.

kulee95

popieram, dałam 9/10 film świetny

katasha20

piękne emocje, niby wiadomo o co chodzi a jednak chce się to zobaczyć i przeżyć

ocenił(a) film na 9
kulee95

jedyny minus to ta cała gmatwanina na początku, gdzie trudno się połapać o co chodzi. Gra aktorów oczywiście genialna. Wyciskacz łez- choć znam lepsze:)

ocenił(a) film na 10
aniuuu1994

aniuuu1994
Napisałaś, że znasz lepsze. Możesz podać parę tytułów, chętnie pooglądam :)

ocenił(a) film na 9
kulee95

wszystkie filmy na pdst ksiazek Sparksa. np szkola uczuc, list w butelce, noce w rodanthe, pamietnik, wciaz ja kocham, ostatnia piosenka... zielona mila moze tez byc, albo bardziej 'mlodziezowy' keith. duzp jest takich filmow, ale nic nie zastapi ksiazek ;p

ocenił(a) film na 7
aniuuu1994

Szkoła uczyć. "No nie, no po prostu ku^a no nie. Boooże, czy ty to widzisz?! "
Porównujemy marną, sztampową wręcz w tych czasach historyjkę o miłości szczeniaków z trudną drogą do odkupienia z niebagatelnym zakończeniem. Serio?
Przepraszam, że aż tak się zdenerwowałem, ale mam tak zawsze, jeśli ktoś w czołówce filmów wzbudzających największe uczucia u widza wymienia tooo coś.

ocenił(a) film na 7
Lukasz191195

Uczuć*
Sory, za błąd.

ocenił(a) film na 9
Lukasz191195

wiesz co, gowno Cie obchodzi co wzbudza w kims uczucia. Jednym wystarczy szkola uczuc innym przyda sie cos bardziej dogłebnego, ze tak to ujme... dla Ciebie to sztampowna historyjka dla innych nie. podalam przyklady filmow ktore mi sie podobaly, nie musisz z tego korzystac. a jesli wyrazasz juz swoja opinie.... to faktycznie proponuje trzymac nerwy na wodzy..;|

ocenił(a) film na 7
aniuuu1994

Hej, to ty się zdenerwowałaś.
Ja po prostu napisałem to co myślę o filmie, od tego są komentarze, służą do wyrażania swoich opinii.
Więc nie burz się jak jakaś gimbazjalistka, hm? ;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Lukasz191195

" "No nie, no po prostu ku^a no nie. Boooże, czy ty to widzisz?! " "- jeśli już mowa o gimnazjum, to myślę że to bardziej pasuje. Nie będę już nic mówić. Tez pzdr

ocenił(a) film na 7
aniuuu1994

To był cytat z pewnego filmu, nie moje słowa ;)

ocenił(a) film na 9
Lukasz191195

wszystko jedno. brzmi jednoznacznie

ocenił(a) film na 7
aniuuu1994

A może ty źle to odebrałaś?
Dobra, już cię nie męczę.
Pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 9
Lukasz191195

jak miło z Twojej strony:)

ocenił(a) film na 7
aniuuu1994

Nie ma za co ;)

ocenił(a) film na 4
Lukasz191195

moim zdaniem przyrównanie do szkoły uczuć jak najbardziej trafne. I jedno i drugie tandetne, łzawe, amerykańskie do bólu:)

ocenił(a) film na 9
kulee95

Można ryczeć praktycznie przez połowę fiulmu. Jest po prostu wzruszająco piękny, wszystko idealne, muzyka również. Pomysł na film - genialny, co tu dużo mówić/pisać. Polecam 8/10

ocenił(a) film na 9
kulee95

Dokładnie, świetny wzruszający film. Pokazuje jak można się poświęcić dla drugiego człowieka :) POLECAM
9/10

ocenił(a) film na 10
kulee95

każdy powinien obejrzeć ten film

ocenił(a) film na 3
kryslav

kulee95
średnio podzielam Twoje zdanie : > Ten film to nie jest dla mnie rewelacja. Zbyt "sztuczny."

ocenił(a) film na 10
TomHanks

to do mnie, czy do @kulee95?
a zresztą, jak już tu jestem, to wytłumacz czego tyczy się ta "sztuczność"?

ocenił(a) film na 3
kryslav

do kulee95, no ale też Ci wytłumacze co myślę jeśli chcesz : >
Raz, że to on chciał raczej popełnić samobójstwo. I to jego miłosierdzie, trochę zatracało swój sens bo prowadził się do samozniszenia (celowo). To była jakby tylko "przykrywka" i maska. A dwa, uważam, że nie było do końca realistyczne to co on robił. Mógł żyć i w inny sposób pomóc większej ilości osób. "sztuczność" komplikowanie, które ciężkie byłoby w rzeczywistości, danie nadziei na uczucia tej dziewczynie i i nie zastanowienie się nad innym wyjściem z tej sytuacji. A gra Willa mnie nie powaliła, był sztywny. Ale ogólnie film, na który poświęcony czas nie będzie straconym. Więc 7/10 .

ocenił(a) film na 10
TomHanks

SPOILERY SPOILERY dla tych, co nie oglądali
no racja, mógł zrobić inaczej, bo mógł żyć dalej i w inny sposób pomóc ludziom, niż dając im swoje organy. ale on już wybrał, bo obwiniał się za śmierć narzeczonej i pozostałych zabitych w wypadku i pewnie nie mógł już z tym żyć. a przy okazji szukał osób, które mogłyby skorzystać na tym i też zasługiwałyby na to
jeśli zaś chodzi o jego aktorstwo, to mnie przekonała, choć nie była powalająca

ocenił(a) film na 10
kryslav

--> jakieś problemy z edycją
fakt, że desperacki krok, ale różni są ludzie i charaktery. jego wybór kłóci się z samym sobą, bo chce pomóc ludziom, a sam sobie nie chce. i to też piękno tego filmu

ocenił(a) film na 10
kryslav

gościu poświęcił swoje życie innym, z tego co pamiętam to on spowodował wypadek (jeżeli nie, to poprawcie).nie mógł żyć, nawet gdyby pomagał innym udzielając im pomoc w inny sposób. Jego sumienie nie pozwalało mu na to..

ocenił(a) film na 10
kulee95

tak, on spowodował wypadek (był zajęty komórką i nie zauważył nadjeżdżającego samochodu). tak zgadzam się z Tobą, o tym właśnie napisałem. moim zdaniem największą rolę odgrywało tu jego sumienie, nie mógł się pogodzić z przeszłością, z losem. sumienie go zżerało

ocenił(a) film na 10
kulee95

Świetny, jeden z najlepszych filmów jakiekolwiek widziałam. Will Smith mistrz! Polecam wszystkim. Moja ocena wychodzi ponad skale :)

użytkownik usunięty
monika_piecyk123

To mało filmów widziałaś

ocenił(a) film na 10

Wystarczająco duzo, aby ocenic ten film

ocenił(a) film na 10

a poza tym forum służy do wyrażania opinii na dany temat, każdy ma inny gust i każdemu podobają sie inne filmy. Także nie wiem co chcesz zdziałać swoją "ciętą ripostą" Pozdrawiam

użytkownik usunięty
monika_piecyk123

Są gusta i guściki

ocenił(a) film na 8

Są ludzie i podludzie.

użytkownik usunięty
LeVys

Nie