PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30585}

Siła i honor

Men of Honor
7,7 87 tys. ocen
7,7 10 1 86856
5,9 8 krytyków
Siła i honor
powrót do forum filmu Siła i honor

Czrny oczywiście zdaje kurs mimo wielu wrogów i przeszkód, cała załoga niemal go ubustwia za trud włożony w zdanie kursu. Ale najlepsze jest na końcu, hehe. Czarny człowieczek znajduje bombe wodorową na dnie, tym samym ratuje "cały" świat, niestety tracąc przy tym nogę (oczywiście ratując kolegów) - co uniemożliwia nurkowanie. Ludzie, kto takie bzury wymyśla.

ocenił(a) film na 8
opoz

Może...

...życię? Zdaje się, że film jest oparty na faktach :|.

ocenił(a) film na 5
Pr0t0n

Wiem, wiem, poniosło mnie. Może dlatego, że opowieśc ta jest mało wiarygodna i mam wrażenie, że reżyser dodał trochę od siebie.

ocenił(a) film na 10
opoz

w wielu filmach opartych na faktach autentycznych niektore rzeczy sa pozmieniane

opoz

A ja bardzo lubię ten film i nawet się na nim wzruszyłam. :)

ocenił(a) film na 8
panna_agatka

a ja powiem wiecej nie tylko lubie ten film ale jest to moj ULUBIONY film !!!

opoz

Film jest bardzo dobry również sie wzruszyłem. Ale do najlepszych nie należy. Oparty na Faktach i dość ciekawy nawet wypatrywałem co może sie zdarzyć w następnej scenie chociaż film widziałem 4 razy.

ocenił(a) film na 6
Trickman

oczywiście, że się wzruszyłam, ale tylko dla tego, że na mnie działa taka amerykańska tandeta (czego wstydze się jak niczego :) ).
Film niezwykle przewidywalny, nie zaskakuje, nie daje do myślenia. Taki filmowy hamburger, zrobiony żeby szybko zaspokoić głód czymś względnie smacznym nie dbając przy tym ani trochę o wartości odżywcze.
Tak jak mówiłam, przebrnęłam do końca i nawet się popłakałam. ba, nawet oglądne jeszcze raz może kiedyś, bo to ani myśleć nie trzeba i jakże szybko się o tym zapomina.