PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501766}

Seks w wielkim mieście 2

Sex and the City 2
5,8 62 tys. ocen
5,8 10 1 61621
4,2 12 krytyków
Seks w wielkim mieście 2
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście 2

Świetna komedia kobieca, mimo ze jestem facetem bardzo mi się podobała super ujęcia bliskiego wschodu świat gwiazd filmowych. Super dobrane role i jaz zwykle piękne Sara Jessica Parker, Kristin Davis,Kim Kattral, Cynthia Nixon. Naprawdę nie nudziłem się i pierwsza cześć tego filmu czyli Sex w Wielkim mieście też jest super. No i piękny wspaniały Nowy York. naprawdę udane obie części filmu. Polecam go do obejrzenia z dziewczyna wieczorem przy dobrym winie, dużo fajnej zabawy.

ocenił(a) film na 4
sebastiannycz

zgadzam się w zupełności. choć moim zdaniem druga część jest niestety gorsza od pierwszej, tak i jeden film i drugi ogląda się naprawdę przyjemnie i bezboleśnie :)

ocenił(a) film na 9
kinomaniakzradomia

również się zgadzam. film bardzo miły dla oka. :)

ocenił(a) film na 3
sebastiannycz

Proszę nie uogólniać.
Jestem kobietą.
Dla mnie to film na 3.

ocenił(a) film na 8
EwaMonika

to tym bardziej pozdrawiam

sebastiannycz

"Ujęcia bliskiego wschodu" ? No błagam, Amerykanie kochają wszystko koloryzować, nic w tym filmie nie ma, prócz pięknie wystrojonych kobiet mieszkających w pięknych apartamentach i sączących piękne kolorowe drinki. Przepraszam, gdzie tu humor, cokolwiek, ten film jest po prostu nudny! Nie da się oglądać czegoś TAK głupiego!
Jestem kobietą i sorry ale dla mnie to chłam

Agnes_magnes_

Może po prostu im zazdrościsz?

Nolove

Zazdrościć czego? Głupoty czy jałowego poczucia humoru?

Agnes_magnes_

zgadzam sie... mimo tego, że uwielbiam serial ten film jest po prostu o niczym. Pierwsza część jeszcze ujdzie, ale ta. Wykorzystane wątki mocno naciągane. Ogląda się całkiem miło, ale tylko dzięki strojom, krajobrazom...

Film miły dla oka, ale bez ciekawej fabuły i typowych dla serialu genialnych dialogów