PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466550}

Sekrety przeszłości

Lethal Obsession
5,3 357
ocen
5,3 10 1 357

Sekrety przeszłości
powrót do forum filmu Sekrety przeszłości

Kolejny film z cyklu prawdziwe historie w czwartkowym seansie po dziennikowym:) Słabizna film jak dla mnie klasy C który nie warto kręcić a co dopiero oglądać! Przeznaczony dla samotnych staruszek które nie mają co robić wieczorami! Aktorstwo - żenada! Fabuła - żenada! Ocena to maksymalna z możliwych ... 1/10

ocenił(a) film na 7
Adash

nie zgodze sie z toba:D
moim zdaniem to byl jeden z ciekawszych filmow z "jedynkowej serii". Fabula dosyc ciekawa, ale fakt - mogliby to zagrac lepiej:)
ode mnie 7/10

kamil15

Hahahahahahaahahah! To współczuje bo widzę jak spędzasz wieczory filmowe ... z TVP1. Żal :D

Adash

Adash 5 marca 2009 22:31
"Kolejny film z cyklu prawdziwe historie w czwartkowym seansie po dziennikowym"

Adash 7 marca 2009 22:31
Hahahahahahaahahah! To współczuje bo widzę jak spędzasz wieczory filmowe ... z TVP1. Żal :D



Dzieciaku z rozdwojeniem jaźni. Oglądasz cykl jedynki a innych za to besztasz. To dopiero "Żal :D"!

bansuj_

Po pierwsze nie dzieciaku koleżko .... po drugie ... zgadza się , w czwartki zawsze oglądam jakiś film po dzienniku bo ten dzień tygodnia mam akurat luźniejszy ... po 3ecie na TVP nigdy nie trafiam praktycznie bo oglądam raczej nowsze kino .... pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones