PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700817}

Sekretne życie zwierzaków domowych

The Secret Life of Pets
6,5 103 242
oceny
6,5 10 1 103242
5,4 16
ocen krytyków
Sekretne życie zwierzaków domowych
powrót do forum filmu Sekretne życie zwierzaków domowych

Polska data premiery

ocenił(a) film na 6

Dodajcie polską datę premiery, 23 września 2016, bo zwykły śmiertelnik nie może tego zrobić.. :/
Info potwierdzone przez dystrybutora: http://www.tylkohity.pl/filmy/sekretne-zycie-zwierzakow-domowych-27

bezyl

Jako duże dziecko, będąc w kinie 16.10.2015 na Hotel Transylvania 2 ;) Leciał trailer tej bajki. Serio premiera będzie tak późno, a już trailery dają??

ocenił(a) film na 6
Freta666

To nic nadzwyczajnego. Trailer pojawił się już w czerwcu, a data polskiej premiery podana na stronie dystrybutora United International Pictures to 23 września 2016. Jest tam nawet polski tytuł, ale moderatorzy Filmwebu mają w tyłku moje posty i jeszcze go nie dodał.
http://www.tylkohity.pl/filmy/sekretne-zycie-zwierzakow-domowych-27

bezyl

Eee... Ale wiesz, dodawanie informacji i materiałów na Filmwebie nie odbywa się poprzez napisanie posta. ;)

ocenił(a) film na 6
CzerwonyKaktus

Nie, serio? Dodałem ten materiał, ale moderator stwierdził że ten link nie działa...

bezyl

Ale napisałeś "(...) moderatorzy Filmwebu mają w tyłku moje POSTY i jeszcze go nie dodał."
Post a kontrybucja, to dwie różne rzeczy.

ocenił(a) film na 6
CzerwonyKaktus

Post napisałem już po odrzuceniu przez moderatora mojej kontrybucji, a przed dodaniem przez filmweb tej daty premiery. Może się źle wyraziłem, ale nie ma to teraz większego znaczenia gdyż dane zostały uzupełnione. Tak czy inaczej, link który podałem działa i kto chciał to mógł sobie sprawdzić ;)

bezyl

Dokładnie a najgorsze jest to jak cos dodasz oni Ci odrzucą a parę dni później wchodzisz i się okazuje że ktoś inny dodał to samo tylko jemu zatwierdzili :/

bezyl

byłam dziś w kinie na tym filmie (UK) podczas gdy premiera w Wielkiej Brytanii wypada za 5 dni?

ocenił(a) film na 6
yasza

Limitowana dystrybucja w UK od 18 czerwca, sprawdź na imdb: http://www.imdb.com/title/tt2709768/releaseinfo?ref_=tt_ov_inf

bezyl

dzięki, sprawdziłam już po opublikowaniu posta. Mieszkam w niewielkim miasteczku i nie spodziewałam się dostępu do limitowanej premiery :)

ocenił(a) film na 7
bezyl

tak premiera 2 miesiace po światowej........................żal

ocenił(a) film na 8
kamarza

już wyciekło do internetu z prymitywnymi napisami, wersja też nie najlepsza ale na mniejszym ekranie i słuchając z angielskiego da się spokojnie obejrzeć. Jeśli ktoś jest niecierpliwy, bo oczywiście warto zaczekać na wersję kinową.

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Tzn mi osobiście jakoś szczególnie nie zależy i sie nie śpieszy, oglądałam tylko recenzje osób z USA i w sumie film jest średnio oceniany. Poczekam.

kamarza

Fajny pomysł, wizualnie ładna i symatyczne te zwierzaki są, ale z humorem kiepsko. Najśmieszniejsze sceny zostały zawarte w zwiastunie. jest dopiero w połowie, a już ziewam. Chociaż ostatnio trudno mi dogodzić i prawie na każdym filmie się nudzę.

ocenił(a) film na 7
Patianna

No właśnie wszelkie recenzje zagraniczne mówia o tym że trailer był lepszy od filmu i to co najfajniejsze zmieścili w tych 2 i pół minutach.......Wynika, że prawda. Pewnie nawet nie pójdę do kina tylko kiedyś przy okazji obejrzę.

ocenił(a) film na 8
kamarza

mi się podobał :-) Zwłaszcza dlatego, że zwierzęta nie udawały tu ludzi, a jednak był o zwierzętach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones