PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700817}

Sekretne życie zwierzaków domowych

The Secret Life of Pets
6,5 103 318
ocen
6,5 10 1 103318
5,4 17
ocen krytyków
Sekretne życie zwierzaków domowych
powrót do forum filmu Sekretne życie zwierzaków domowych

Ale ta cziłała (czy co to tam była za rasa) skacząca na kanapie do tego metalu :D fajna sprawa :)

użytkownik usunięty
Crazy_Ivan

To był pudel...

skacząca NA KANAPIE :D ta mała psinka :)

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

mam nadzieję, że będzie fajne :) zagranie z lubiącym metal pudlem grzecznego jegomościa... troszkę zbyt... proste :) ale mam nadzieję, że film będzie obfitował w więcej fajnego i bardziej zakręconego (inteligentnego) humoru :)
dodatkowo Disney pichci Zwierzogród :) również może być fajne :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

Myślę, że ta produkcja będzie warta zobaczenia, natomiast na zwierzogród sie nie nie wybieram- nie znoszę animacji gdzie zwierzęta zastępują ludzi

dzikudzina

hmm rozumiem :)
ja zobaczę obie :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

zaciekawiona tym co napisałeś obejrzałam trailer i też obejrzę Zwierzogród, ale dopiero kiedy będzie online . Dzięki za unaocznienie pozycji:-)

dzikudzina

aa proszę :)
masz jakieś fajne bajki godne polecenia? O Jak wytresować smoka chyba słyszałaś :) ??
polecam Asterix Obelix Dom Bogów :) ale w oryginalnej wersji językowej widziałem :) całkiem spoko :) Dobry Dinozaur może być fajny też :)
w głowie się nie mieści zapewne też znasz :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

Jasne, oglądałam i jak wytresować smoka i w głowie się nie mieści. Natomiast animacje typu Dobry Dinozaur czy też właśnie Zwierzogród są z serii animacji familijnych, ja zdecydowanie wolę humor z podtekstami które zrozumie doroślejsza widownia.
Jeśli Cię interesuje co mi się podobało z animacji to zajrzyj w moje oceny, filmy od oceny 7 wzwyż są godne obejrzenia (oczywiście wg mnie)

dzikudzina

dodaj mnie proszę do znajomków to będę mógł wysyłać do Ciebie wiadomości :)

ocenił(a) film na 7
Crazy_Ivan

No albo ten jamnik pod mikserem lub skaczący pudel hahahaha :D

monika220

mam nadzieję, że będzie fajne :) Zwierzogród był spoko :) (wiadomo, że tu inaczej świat przedstawiony będzie działał) ale myślę że będzie ok :)

Crazy_Ivan

Pudel tańczył do metalu, na kanapie skakał biały szpic (dziewczyna Maxa).

Anna_Sandstorm

To był Szpic a nie cziłała? :) spoko :) nie znam się :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

Nie, czilala to bylo to chuchro z wylupiastymi oczami, ktora sie wylamalo z misji ratowniczej

Jestem swiezo po seansie i chociaz ogladalam w niemieckim dubbingu (coz, ''Pianista'' i ''Lista Schindlera'' po niemiecku sprawiaja wrazenie czarnych komedii, tu sie chociaz posmialam) to film bardzo mi sie podobal, swietna animacja, chociaz glownie dla dzieci, ale mimo wszystko zabawna, dobrze zrobiona i ciekawa, wiec w zasadzie uniwersalna.

A moje ulubione postaci to spasiony kot, orzel na odwyku i kanarek. Ale Snowball tez jest spoko :)

Crazy_Ivan

Cziłałę Tito masz w "Oliver i spółka" Disneya :)

Anna_Sandstorm

hmm, no ok :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones