PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 54 tys. ocen
6,8 10 1 53565
7,6 42 krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

4/10

ocenił(a) film na 4

Zdecydowanie nowe oblicze fantasy ale to jeszcze nie to. Zgadzam się z którymś przedmówcą, że jest to film dla wąskiej grupy odbiorców ale sądzę, że ja jestem jednym z tych odbiorców "wychowanych na grach..." i nie przypadł mi do gustu. Moim zdaniem zasługuje tylko na 4/10. Czekam na lepsze filmy w podobnym stylu.

ocenił(a) film na 10
pachomir

no ok, nie czułeś tego ale mogłeś nie zaniżać oceny...

ocenił(a) film na 4
gohan263

...XD no comment

ocenił(a) film na 8
pachomir

Nowe oblicze fantasy? Nazwałabym to raczej mrugnięciem okiem!:)

ocenił(a) film na 10
Control

pachomir, FANTASY? ty oglądałeś jakieś fantasy kiedyś, conan to np fantasy... z resztą po co się pluję, pachmoir, no comment wystęuje wtedy gdy nie wie się co pwoiedzieć bo się nie ma racji...

ocenił(a) film na 4
gohan263

"no commen" przez twoje "no ok, nie czułeś tego ale mogłeś nie zaniżać oceny..." xD Bo co? Oceniać mogą tylko ci, którym film się podobał? To może od razu dać stałą średnią 10,01 albo ustawić skalę z dwiema ocenami - 9 i 10? Wypowiedź godna szczotki do zamiatania w paryskim burdelu.

ocenił(a) film na 10
pachomir

Tak jak mówię ja nie lubię wojennych to ich nie oglądam a jak oglądam to wystwiam ocenę któa za całokształt się należy moim zdaniem za całokształt temu filmu należy się 7/10, bo tylko idioci oceniają wszystkie filmy tak samo, ktoś daje requeim dla snu albo donnie darko 10/10 to już jakiejś komedii takiej oceny nie da, a powinno się o ceniać w kategoriach.

ocenił(a) film na 4
gohan263

"Tak jak mówię ja nie lubię wojennych to ich nie oglądam" - a ja wychodzę z założenia, że każdy film jest warty obejrzenia bo nigdy nie wiadomo czy ci się spodoba - może to być nawet wojenny
"tylko idioci oceniają wszystkie filmy tak samo" - spójrz na swoje oceny
nie będę się rozpisywał na ten temat bo nietolerancji na filmweb nie da się zwalczyć - rozmowa wg mnie jest zakończona

ocenił(a) film na 10
pachomir

pachomir ja oceniam w aktegoriach a nie tak jak większość filmom typu komedia przy której wyłącz mózg i baw się, przeciętny da 4/10 bo to w końcu nie film typu incepcja czy ojciec chrzestny, jeśłi film daje radę to czemu nie dać mu 10?
dlaczego wszyscy oceniają pod szyldem sp vs tw do szeregowca ryana, komedie typu łatwa dziewczyna do skazany na shawhank, bo ja mam takie wrażenie, łatwo poznać jaki film to jaki film, jeśłi dany film to typowa komedia młodzieżowa z łatwo przyswajalnym humorem to zaraz wszyscy go zjadą bo ma przewyidywalną fabułę, przewidywalne zakończenie i średnie aktorstwo, one przecież nie pretendują do oscarów nie?

ocenił(a) film na 4
gohan263

Każdy ocenia filmy w swoich kategoriach i to jest tej osoby indywidualna sprawa. Ja się do nikogo nigdy nie czepiam.

ocenił(a) film na 10
pachomir

ale to zaczyna drażnić że filmy typowo rozrywkowe są porównywane do nie wiadomo jakich arcydzieł...

ocenił(a) film na 10
gohan263

pachomir ja oceniam w aktegoriach a nie tak jak większość filmom typu komedia przy której wyłącz mózg i baw się, przeciętny da 4/10 bo to w końcu nie film typu incepcja czy ojciec chrzestny, jeśłi film daje radę to czemu nie dać mu 10?
dlaczego wszyscy oceniają pod szyldem sp vs tw do szeregowca ryana, komedie typu łatwa dziewczyna do skazany na shawhank, bo ja mam takie wrażenie, łatwo poznać jaki film to jaki film, jeśłi dany film to typowa komedia młodzieżowa z łatwo przyswajalnym humorem to zaraz wszyscy go zjadą bo ma przewyidywalną fabułę, przewidywalne zakończenie i średnie aktorstwo, one przecież nie pretendują do oscarów nie? one takie mają być i dlatego daje im 10 bo to rozrywka, mam wrażenie czasem że mając 20 lat jestem duchem młodszy od wszystkich 16 latków, jest też druga opcja że są tu grzyby w przedziale 30-40 lat które nie umieją się bawić... jeśli film to rozrywka to tak go oceniam, zaczyna drażnić to całe gadanie o przewidywalności itp, hej pobódka to blockbustery, a komedie do śmiania nie będą miały fabuły incepii czy szóstego zmysłu, sorry za błędy ale się spieszyłem...